Traumotologo konsultacija

Reabilitacijos centras Ostemeda Klaipėdoje pristato naują paslaugą!

Nuo šiol mūsų reabilitacijos centre galėsite konsultuotis pas gydytoją ortopedą – traumatologą dėl ūmių raumenų ar skeleto traumų, jų pasekmių, ortopedinių susirgimų. Specialistas diagnozuoja ir gydo sąnarių pažeidimus, meniskų plyšimus, kaulų lūžius, ortopedines ligas (artrozes, raiščių plyšimus, patempimus ir kt.). Sergant ortopedinėmis ligomis labai stipriai nukenčia pacientų gyvenimo kokybė. Skausmas judant ir miegant, mėgstamos veiklos atsisakymas arba apribojimas – pagrindiniai pacientų nusiskundimai.

Į ortopedą traumotologą rekomenduojama kreiptis, jeigu:

 • kankina sąnarių, raumenų skausmai;
 • sutriko sąnario funkcija;
 • kankina sąnario patinimas;
 • sąnario deformacijos;
 • po įvairių traumų;
 • esant laikysenos pakitimų.

Konsultuojame suaugusius bei vaikus, paslaugos finansuojamos iš TLK arba mokamos, neturint siuntimo arba norint kuo skubiau patekti konsultacijai pas specialistą. Iš savo šeimos gydytojo gavę siuntimą pas šį gydytoją jūs galite sutaupyti, tačiau gali tekti laukti gana ilgose eilėse, o situacija gali tik blogėti, teks kęsti skausmus. 

Ortopedas traumatologas yra dviejų mokslo krypčių atstovas – ortopedijos ir traumatologijos, tačiau jos yra labai glaudžiai susijusios, todėl tampa viena universalia specialybe. Judėjimo ir organų ligoms priskiriamas ortopedas traumatologas specializuojasi ties raumenų ir kaulų sistemos ligomis, jų gydymu, tyrimais bei medikamentų skyrimu. Ortopedai taip pat specializuojasi ties sausgyslių, kaulų, sąnarių sužalojimais ir jų gydymu. 

Ortopedo traumatologo gydomų ligų sąrašas yra labai platus. Jis sprendžia ir plokščiapadystės problemas, ir raiščių patempimus, plyšius, skausmus, sausgyslių patempimus ir plyšimus, sąnarių problemas, tokias kaip išnirimas, patempimas, deformacija. Gydo kremzlių ir kaulų deformacijas, lūžius, skilimus, atvirus bei uždarus kaulų lūžius, taip pat diagnozuoja gerybinį ir piktybinį kaulų vėžį. Be šių ligų, gydytojas ortopedas traumatologas sprendžia netaisyklingos laikysenos bei stuburo skausmų ir kitas problemas.

Gydytojas ortopedas traumatologas taip pat gydo infekcines sąnarių ligas, sąnarių pažeidimus sergant kitomis ligomis (podagra, psoriaze, hemofilija, reumatoidiniu artritu), sausgyslių ir raumenų uždegimus, jaunatvines osteochondropatijas (Perteso ligą, Osgudo-Šlaterio ligą), įgimtas stuburo, sąnarių, kaulų ir raumenų deformacijas, riešo kanalo sindromą, plantarinį fascitą, Achilo sausgyslės pažeidimus, sąnarių dislokacijas, menisko plyšimą.

Ortopedija traumatologija neapsiriboja tik ambulatorija. Sprendžiamos ir ortopedinės traumatologinės chirurginės problemos. Ortopedo traumatologo konsultacija ir apžiūra būtina tuomet, kai patyrėte traumą, matomi akivaizdūs pažeidimai. Tai gali būti kaulų lūžiai ir skilimai, raiščių patempimai, sąnarių sužalojimai. Tuomet jausite skausmą, tinimą. Gydytojas ortopedas traumatologas tokiu atveju skubiai nusiųs rentgeno procedūrai, o vėliau, išsiaiškinęs būklę, galės atstatyti kaulus į vietą ar siųsti gipsavimui, kitoms procedūroms.

Gydytojai ortopedai traumatologai taip pat rūpinasi ir pacientų sąnariais – gali juos pakeisti esant sąnarių susidėvėjimui ar, pavyzdžiui, jei jie paveikti artrozės. Šios srities specialistai prižiūri pacientus po įvairių traumatologinių operacijų – stebi kaip pacientas gyja, ar sąnariai, sausgyslės arba kaulai teisingoje pozicijoje. Ortopedams traumatologams tenka gydyti ne tik traumas ar pažeidimus, tačiau ir įgimtas ligas, taip pat dubens kaulų skausmus. Gydytojai ortopedai traumatologai labai reikalingi ir sportininkams, patyrusiems traumas dėl savo aktyvios fizinės veiklos. Šie gydytojai gali padėti gydyti skausmus ir sužalojimus, tokius kaip tendinitas. Taip pat šios srities medicinos specialistai pacientams padeda suvaldyti progresuojančia ligas, pavyzdžiui, osteoporozę, artritą – lėtinę autoimuninę ligą, kurios metu sąnarius kamuoja uždegiminiai procesai.

Vertikalios vonios

Vertikalios vonios

☝️ Vertikali vonia – tai bendra mankštos ir stuburo tempimo vandenyje procedūra, kuri  stiprina ir atpalaiduoja raumenis, atlaisvina suspaustus stuburo diskus bei stuburo segmentų funkcinius blokus.Pagrindinis principas – stuburo, sąnarių tempimas vandenyje įvairiomis kryptimis tam tikromis priemonėmis ir pratimais. Vertikalioje vonioje atliekami specialūs tempimo ir atsipalaidavimo su pagalbinėmis priemonėmis pratimai, kurie parenkami individualiai kiekvienam pacientui. Po procedūrų kurso sumažėja ir išnyksta sąnarių, nugaros skausmai, sustiprėja raumenys, didėja sąnarių paslankumas, padidėja fizinio krūvio toleravimas, pagerėja medžiagų apykaita, sumažėja svoris, pagerėja nuotaika.🥰

👉 Procedūra taikoma:

 • Esant nugaros skausmams;
 • Osteochondrozei;
 • Po traumų;
 • Esant stuburo tarpslankstelinių diskų išvaržoms;
 • Po sąnarių operacijų, kai ribotas sąnarių paslankumas;
 • Turintiems viršsvorį;
 • Kai netaisyklinga laikysena ir kt.

Reabilitacijos klinikoje Ostemeda įrengtas baseinas (vandens temperatūra – vid. 32C) su srovėmis ir vertikaliomis voniomis. Išėję iš vertikalių vonių galėsite pasimėgauti haloterapijos procedūra (druskų kambariu) bei pasivaišinti šilta arbata.Procedūroms reikalingos priemonės: maudymosi kostiumas, kepuraitė, neslystančios šlepetės, rankšluostis, higienos reikmenys (dušo želė, šampūnas ir pan.)

Reabilitacijos paslaugos

Ostemeda reabilitacijos paslaugos
Dažnai po vizito pas reabilitologą, procedūrų tenka laukti dar ilgą laiką… Laukimo metu sveikatos būklė tik prastėja, o to pasekoje reabilitacija prailgės ir aišku kainuos brangiau! Tad kviečiame DABAR kreiptis į reabilitacijos centrą Ostemeda, nes:
 • Įdiegta pacientų valdymo sistema ir neteks laukti eilėse;
 • Specialistas priims ir atliks procedūras iškarto;
 • Dirba profesionalų komanda;
 • Naudojamos klasikinės reabilitacijos procedūros, integruojant osteopatiją, manualinę terapiją ir kitas efektyvias metodikas;
 • Naujausios technologijos ir natūralūs gydymo būdai.
Atvykę į reabilitacijos centrą Ostemeda rasite visas paslaugas, kurios padės Jums pasijusti geriau. Mes gydome ligų priežastis, o ne simptomus!
❗Reabilitacijos paslaugos yra komapensuojamos ir iš TLK (Teritorinių ligonių kasų)

Sausas hidromasažas

𝐈𝐝𝐞𝐚𝐥𝐢𝐚𝐢 𝐭𝐢𝐧𝐤𝐚:
 – Tiems, kurie nori greito masažo nenusirengus, išlaikant šukuoseną ir makiažą.
 – Išsekusiems, bet sunkiai atrandantiems laiko sau. Teigiamai veikiama periferinė, ypač vegetacinė, nervų sistema; gerėja kraujotaka; medžiagų apykaita; emocinė būklė, miegas.
 – Darbo pertraukų metu.
𝐀𝐩𝐢𝐞 𝐬𝐚𝐮𝐬ą 𝐡𝐢𝐝𝐫𝐨𝐦𝐚𝐬𝐚žą:
Tai gydomasis kūno masažas, maksimaliai atpalaiduojantis kūną ir protą.
Gulint ant vandens (specialios membranos) pasiekiama į nesvarumą panaši būsena. Procedūros metu atliekamas bekontaktis masažas vandens srove. Vienu metu veikia 4 srovės, kurios atpalaiduoja raumenis, nuramina sąstingius ir spazmus.
Išsiskirianti šiluma skatina sveikimą ir medžiagų apykaitą.
Grojanti muzika ramina.
Procedūros metu kūnas nekontaktuoja tiesiogiai su vandeniu ir lieka sausas. Nereikia išankstinio pasiruošimo, pakanka nusivilkti tik viršutinius rūbus, nereikia nusiprausti po dušu, todėl išsaugoma šukuosena ir makiažas.
Procedūros naudos:
• mažėja skausmas;
• mažėja ir normalizuojasi raumenų tonusas;
• gerėja kraujotaka;
• gerėja medžiagų apykaita;
• teigiamai veikiama periferinė, ypač vegetacinė, nervų sistema;
• gerėja vidaus organų veikla;
• gerėja emocinė būklė, miegas.
Puiki galimybė įsigyti dovanų kuponą sau ir artimui ! 
Su kodu „KLAIPĖDA” perkant penkių apsilankymų dovanų  kuponą, mokate tik už keturis !
Pasiūlymas galioja visą 2023 m birželio mėnesį .
Įsigykite galite dabar +370 615 55 018 , +370 612 46775 (pasakykite KLAIPĖDA)
Herkaus Manto g. 36-3, Klaipėda

Limfedema | Limfedemos gydymas

ranka koja linfedemos gydymas

Limfedema – limfos apytakos sutrikimas, kuris nulemia limfos sąstovį pakenktuose audiniuose. Šis sutrikimas dažnai atsiranda po įvairių chirurginių intervencijų: plastinių, odontologinių, onkologinių operacijų.

Tačiau taip gali nutikti po uždegimo, nėštumo metu, lėtinių venų nepakankamumo, traumos ar net vabzdžio įgėlimo. Limfinės sistemos sutrikimo išraiškų yra daug (dažnos virusinės infekcijos, lėtinis nuovargis, egzema, rožė, prostatos ir širdies ligos).

Viena iš pasekmių yra sutinusios galūnės/ė, kuomet limfos skystis ima kauptis , negalėdamas tinkamai drenuotis. PASEKMĖS: nekoreguojant limfinės sistemos sutrikimų galūnės tinsta, oda plečiasi,išplonėja, atsiranda žaizdos-vadinamoji „Rožė”.

Vėlesnėse stadijose formuojasi fibrozinis audinys, dar kitaip tariant tankėja ir randėja poodinis audinys, kurį koreguoti praktiškai neįmanoma. Negana to, organizme ima kauptis toksinai, dėl to kenčia inkstai, o žmogus jaučia galvos skausmą, pykinimą, silpnumą.

Limfedemą išduoda tam tikri požymiai ir simptomai, kuriuos pajautus reikėtų nedelsiant kreiptis pagalbos:

 • Rankų ar kojų, įskaitant ir pirštus, patinimas
 • Sunkumo ar tempimo jausmas
 • Ribota judesių amplitudė
 • Niežėjimas ar diskomforto jausmas
 • Odos randėjimas ir sustorėjimas (fibrozė)
limfedema

Jei vis dėlto liga išsivysto, žinotina, kad limfedemos sukeltas patinimas gali būti skirtingo lygmens – nuo lengvo ir vos pastebimo rankos ar kojos patinimo iki sunkios būklės, kuomet galūnę (ar galūnes) tampa sunku valdyti.

Kai žmogui suardomas limfos audinys, limfą tenka drenuoti dirbtinai. Jei nesuteikiama pagalba, po ilgesnio laikotarpio formuojasi limfedema : galūnė prisikaupia skysčių, stipriai pasikeičia jungiamasis audinys. Jis sukietėja, daugėja randų.

Vėliau prasideda negrįžtami procesai. Mūsų kūno skysčiai, tame tarpe ir limfa, paklūsta gamtos dėsniams – šiuo atveju, žemės traukos. Limfagysliai stumia bei traukia visus skysčius į viršų. Per operaciją ši sistema suardoma.

Statistiškai Europoje net 47 proc. žmonių limfinė edema išsivysto dėl onkologinių susirgimų arba vėžio gydymo. Vėžiu sergančių žmonių daugėja, tad daugėja ir kenčiančių nuo limfedemos. Priklausomai nuo onkologinės ligos išplitimo, būna pašalinami limfmazgiai, išdraskomos limfamazgės, tad sutrinka natūrali limfos pumpavimo funkcija.

Pacientams dažniausiai skyriamas aparatinis limfodrenažas, tačiau aparatas neatsižvelgia į konkrečią paciento būklę, tad skystis tiesiog teliūškuojamas iš vienos pusės į kitą, taip dar labiau suardant pažeistas limfagysles.

Po procedūros žmogus gal ir pajaučia trumpalaikį pagerėjimą, bet ilgalaikio rezultato nėra. Vokiečiai ir amerikiečiai  limfedemos gydyme yra pasiekę puikių rezultatų. Jų patirtimi vadovaujasi  mūsų reabilitacijos centro specialistai.

Nors teigiama, kad šiuo metu vis dar nėra itin efektyvaus vaisto nuo limfedemos, tačiau ligą galima pristabdyti laiku ją diagnozavus ir valdyti imantis atitinkamų priežiūros priemonių. 

Limfedemos gydymas – pagrindiniai būdai

Mūsų centre limfedemos gydymui taikomas geriausius rezultatus pasiekęs kompleksinis gydymo metodas. Priklausomai nuo konkrečios situacijos, taikomas specifinių procedūrų kompleksas: Limfodrenažinis masažas | manualinis limfodrenažas Manualinis limfodrenažas (kitaip – MLD) stipriai skiriasi nuo įprastinio masažo. Manualinis limfodrenažas atliekamas specialiais lėtais rankų judesiais, masažuojant limfos tekėjimo kryptimi. Kitaip tariant, teisingai atliekama technika rankomis limfą nukreipia sveikų, nepažeistų audinių link ir tokiu būdu paskatinamas atsarginių limfmazgių išsiplėtimas. manualinis MLD Jų dėka organizmas išnaudoja turimus resursus. Masažuojant pasiekiama puikių rezultatų: normalizuojama limfinės sistemos veikla, iš organizmo išvalomi toksinai, sumažinamas galūnių tinimas, atkuriamas odos elastingumas. Sergantiems limfagyslių ligomis nepatartinas limfodrenažas aparatu. Nes mechaniškai veikiama visa galūnė, nėra galimybės apeiti pažeistų vietų. Be to, rankomis atliekamas limfodrenažinis masažas vertingas tuo, kad greičiau atrandamos probleminės vietos, specialistas lengviau užčiuopia susidariusius mazgelius ar užsikišusias vietas. Tiesa, limfodrenažinį masažą galima atlikti ir profilaktiškai, nes jis gali padėti išvengti daugybės sveikatos problemų, išlaikyti odą jaunatvišką ir elastingą. Bintavimas Daugiasluoksnis bintavimas atliekamas pasitelkus specialias medicinines priemones, kurios:
 • neleidžia limfai grįžti į pradinę stazę
 • užfiksuoja limfodrenažo metu gautus rezultatus
 • atkuria limfagyslių būklę
Bintavimo procedūros metu sutvarstomos galūnės ir limfos skystis skatinamas tekėti atgal į reikiamą vietą. Specialūs pratimai Programą sudaro paprasti, lengvai atliekami ir efektyvūs pratimai, gerinantys limfos tėkmę. Pratimų metu judinamos pažeistos galūnės ir skatinamas limfos skysčių nutekėjimas. Iš esmės šių pratimų paskirtis –  padėti pasiruošti kasdienėms užduotims, pavyzdžiui, nešti maisto produktus. Pratimai neturi būti sunkūs ar varginantys, bet turėtų būti sutelkti į švelnų rankos ar kojos raumenų susitraukimą. specialus pratimai Konsultacijos metu specialistas parengs tik jums tinkančių pratimų programą ir apmokys juos atlikti. Taisyklingai atliekami pratimai užtikrina limfos drenažą – tai itin svarbu norint sumažinti patinimus audiniuose. Be abejonių, sertifikuotas specialistas gali išmokyti pratimų, kurie gali padėti išsivaduoti nuo limfedemos sukeltų apribojimų ar diskomforto. Kompresinės kojinės ir rankovės Gydymo eigoje, pagal jūsų asmeninius išmatavimus parenkami kompresiniai drabužiai – kojinės, rankovės. Priemonės yra specialaus mezgimo, pritaikytos išimtinai limfedemos gydymui. kojines limfedema Kompresinių drabužių – kojinių ir rankovių – nauda: – išsaugomi bintavimo metu gauti rezultatai – sumažėja patinimai ir skausmas – gerinama gyvenimo kokybė Kompresiniai drabužiai – ilgos rankovės ar kojinės – stipriai suspaudžia ranką ar koją, skatina limfos skysčio tekėjimą iš pažeistos galūnės. Jeigu kyla sunkumų apsivelkant ar nusivelkant kompresinį drabužį, tam yra specialių būdų ir pagalbinių priemonių, kurias galima aptarti su kineziterapeutu. Kojinės / rankovės parenkamos individualiai, atsižvelgiant į kintančias asmens apimtis. Žinoma, pašalintų limfagyslių mes nesugrąžiname, tačiau minėtos procedūros padeda geriau jaustis. Galūnių apimtys gerokai sumažėja, dingsta intoksikacijos požymiai: šaltkrėtis, pykinimas, galvos svaigimas, silpnumas. Jei pacientas laikosi gydymo rekomendacijų, laiku atlieka paskirtas procedūras, galima priartėti ir prie buvusių apimčių lygio.

Limfedema – kontrolė ir priežiūra

Nėra malonu žinoti, kad nuo limfedemos negalima išgydyti. Tačiau ją galima kontroliuoti. Pasiekti geresnių rezultatų galima limfodrenažinį masažą derinant su atitinkama savarankiška priežiūra ir tinkamu gyvenimo būdu. Specialistai rekomenduoja:

 • Sužinoti visą svarbią informaciją apie limfedemą. Žinojimas, kas yra limfedema ir kas ją sukelia, gali padėti bendraujant su gydytoju ar ieškant geriausio gydymo metodo.
 • Pasirūpinti pažeista galūne (ar galūnėmis), venkite komplikacijų. Kasdien valykite odą, atkreipkite dėmesį, ar nėra probleminių vietų, tokių kaip įtrūkimai, tepkite losjono, kad oda nedžiūtų.
 • Rūpintis savimi. Rekomenduojama vartoti subalansuotą maistą, vaisius ir daržoves. Jei įmanoma – kasdien sportuoti, naudoti metodus, mažinančius stresą, kokybiškai išsimiegoti. Rūpinimasis savo kūnu suteikia daugiau energijos ir skatina pasveikti.

Kas vyksta laiku nesiimant atitinkamų priemonių?

Nekoreguojant limfinės sistemos sutrikimų, vystosi liūdnos pasekmės: galūnės tinsta, oda plečiasi, išplonėja, atsiranda žaizdos (liaudyje vadinamoji „Rožė“). Vėlesnėse stadijose formuojasi fibrozinis audinys, kitaip tariant poodinis audinys tankėja ir randėja, o to sustabdyti praktiškai neįmanoma. Negana to, organizme ima kauptis toksinai, dėl to kenčia inkstai, o žmogus jaučia galvos skausmą, pykinimą, silpnumą.

koju rankos limfedema koju rankos limfedema
vezio limfedemos centras vezio limfedemos centras
vaistai limfos valymui vaistai limfos valymui
limfostaze limfine edema limfostaze limfine edema
limfotakos specialistai limfotakos specialistai
viena koja storesne limfedema ostemeda viena koja storesne limfedema ostemeda
limfedema simptomai klinika limfedema simptomai klinika
limfedemos gydymas klaipeda limfedemos gydymas klaipeda
limfedemos gydymas klaipedoje limfedemos gydymas klaipedoje
limfedema gydymas limfedema gydymas
tinsta kojos bintavimas tinsta kojos bintavimas
dramblialiges gydymas vaizdai dramblialiges gydymas vaizdai

Gydytojų mintys apie limfedemą

Informacija dalijasi Klaipėdos universitetinės ligoninės Onkologijos chemoterapijos klinikos vadovas Alvydas Česas:

-Dažnai galvojama, kad išgydžius vėžį, visos kitos problemos – ne tokios svarbios. Bet jeigu jos užleidžiamos, žmogus tampa neįgalus arba liga vėliau sunkiai pasiduoda gydymui. Tad pacientui ir po to būtina kompleksinė pagalba.

Jei per metus Lietuvoje nustatoma apie 1400 naujų krūties vėžio atvejų, tai pusei jų vėliau reikalinga reabilitacija, padedanti sugrįžti į normalų gyvenimą. Kuo radikalesnė operacija, tuo daugiau limfmazgių šalinama, siekiant pašalinti visas metastazes. Tada sutrinka limfos apytaka ir susidaro sąstovos kojoje arba rankoje.

Stengiamės informuoti pacientus, kas gali nutikti po operacijos, ypač jeigu matome, kad jis gali susidurti su panašiomis problemomis. Bet būna pacientų kurie negauna tokios informacijos. Limfostazė buvo gydoma ir anksčiau, tik gal trūko naujesnių gydymo būdų ar žinių, supratimo, kaip spręsti šią problemą. Smagu, kad atsiranda iniciatyvos, padedančios palengvinti pacientų būklę, sumažinti jų neigalumą bei pašalinti neigiamas onkologinių operacijų pasekmes.


Pacientų istorijos

Klaipėdietė Audronė Drongienė šiandien šypsosi: nors kojos dar ištinusios, sutvarstytos, bet ji jau gali avėti savo dydžio batus, gali vaikščioti ir mankštintis. Pasak pašnekovės, gyvenimas neatrodo toks juodas, kai žinai ligą ir kaip ją gydyti. Dabar moteris tik apgailestauja, kad ieškodama pagalbos prarado pusmetį gydymo, kuris būtų padėjęs suvaldyti neišgydomą ligą-Limfedemą.

 1. https://www.delfi.lt/sveikata/sveikatos-naujienos/klaipediete-ja-uzklupusia-liga-vadina-baisesne-uz-vezi.d?id=76592723
 2. https://www.medicina.lt/straipsniai/Klaip%C4%97dietei-limfedema-tapo-didesniu-i%C5%A1%C5%A1%C5%ABkiu-nei-v%C4%97%C5%BEys/12271
 3. http://klaipeda.diena.lt/naujienos/sveikata/sveikata/iveiktas-vezys-ne-galutine-stotele-839541

Gydymas

Reabilitacijos centras Ostemeda - ligų ir skausmų gydymas

Reabilitacijos centre Ostemeda gydomi vaikai, suaugusieji, naujagimiai, nėščiosios, senjorai, neįgalieji. Kiekvienam pacientui individualiai parenkami gydymo metodai, nesukeliantys šalutinio poveikio.

 


 

PIRMINĖ KONSULTACIJA

Vizitas į reabilitacijos centrą prasideda nuo pirminės konsultacijos.

 


 

DIAGNOSTIKA

Pagal poreikį atliekami sveikatos ekspres-tyrimai:

VEGA testas
Maisto netoleravimo testas
Raumenų testavimas
Taikomoji kineziologija
Judesių diagnostika
Kompiuterinė tomografija
Kraujo tyrimai

 


 

GYDYMO METODAI

Parenkamas labiausiai paciento susirgimą ir būklę atitinkantis gydymo metodas:

Osteopatija
Homeopatija
Biopsichologija
Fitoterapija
Neurologija
Refleksoterapija
Traumatologija
Manualinė terapija
Neonatologija
Trigerinių taškų terapija

 


 

SVEIKATINIMO PROGRAMOS

O visiems, norintiems subalansuoti organizmą ir atstatyti sveikatą, siūlome sveikatinimo programas:

Organizmo valymas
Svorio korekcija
Streso valdymas ir relaksacija
Alergijų gydymas
Asmeninis sveikatos vadybininkas
Kosmetologija ir atjauninimas

 

 

Dalius Žostautas

Osteopatas Dalius Žostautas
Dalius Žostautas – manualinės terapijos gydytojas, taikomosios kineziologijos ir gydomojo masažo specialistas, osteopatijos atstovas.

Lietuvos Funkcinės medicinos ir taikomosios kineziologijos asociacijos narys.
Lietuvos osteopatų asociacijos narys.

Studijos:
1991 – 1997m. Vilniaus Universiteto Medicinos fakultetas. Medicinos gydytojas.

1998 – 2001m. Vilniaus Universitetas Socialinės medicinos centras. Sveikatos priežiūros administravimo specialybė. Rezidentūra.

2009-2012 m. Latvijos Universiteto podiplominių medicinos studiju instituto Osteopatijos mokykla. Osteopatijos studijų programa. (720 val.)

2015 m.  Studijos pagal LR Sveikatos apsaugos ministro patvirtintą teorinę ir praktinę gydytojų tobulinimo programą „Funkcinė medicina ir taikomoji klinikinė kineziologija I. Vertebralinė manualinė terapija su taikomosios kineziologijos pagrindais”. Profesines kvalifikacijos pažymejimas. VšĮ Funkcines medicinos mokymo ir gydymo centras. (84 val.)

2016 m.  Studijos pagal LR Sveikatos apsaugos ministro patvirtintą teorinę ir praktinę gydytojų tobulinimo programą „Funkcinė medicina ir taikomoji klinikinė kineziologija II. Visceralinė ir kranio – sakralinė manualinė terapija su taikomosios kineziologijos pagrindais“. Profesines kvalifikacijos pažymejimas. VšĮ Funkcines medicinos mokymo ir gydymo centras. (96 val.)

2017m. Studijos pagal LR Sveikatos apsaugos ministro patvirtintą teorinę ir praktinę gydytojų tobulinimo programą „Funkcinė medicina ir taikomoji klinikinė kineziologija III. „Funkcinė medicina ir taikomoji klinikinė kineziologija klinikinėje praktikoje“. Profesines kvalifikacijos pažymejimas. VšĮ Funkcines medicinos mokymo ir gydymo centras. (108 val.)

2019m. Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Sporto medicinos klinika (LSMU MA). “Manualinė terapija”. Įvadinis kursas Profesinės kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimas. (216 val.)

Darbo patirtis:
Nuo 2012 m. – gydytojas UAB „A. Stasiulio reabilitacijos klinika”.

Andrius Stasiulis

Osteopatas Andrius Stasiulis
Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas, gydytojas osteopatas, biomechanikos ir dinaminės anatomijos, masažo ir manualinės terapijos lektorius.

A.Stasiulio įkurtame reabilitacijos centre pirmą kartą Lietuvoje klasikinėje reabilitacijoje integruota osteopatija.To dėka ženkliai pagerėjo pacientų reabilitacinių procedūrų rezultatai. Nepertraukiamai vyksta mokslinis tiriamasis darbas susietas su žmogaus judamuoju aparatu ir jį lydinčių sveikatos problemų sprendimais taikant naujausias technologijas ir natūralius gydymo būdus. Eilę metų yra Klaipėdos Universiteto reabilitacijos katedros lektorius ir sveikatos mokslų fakulteto studentų bakalaurinių darbų vadovas.
 
Išsilavinimas:
2010 – 2012m. – Conseiller en decodage biologique profesinė kvalifikacija- Societe Francaise de decodage biologique
2004–2008 m. – osteopatijos daktaro profesinė kvalifikacija – Aukštoji Rusijos Osteopatijos mokykla (Maskva, Rusija)
2001 –2002 m. – manualinės terapijos ir refleksoterapijos gydytojo specializacija – Gydytojų tobulinimosi institutas (Novokuzneckas, Rusija)
1999-2002 m. – fizinės medicinos reabilitacijos gydytojo specialybė – Kauno medicinos universitetas
1993-1999 m. – gydytojo specialybė – Kauno medicinos universitetas

Pedagoginiai (mokslo) vardai:
2007-2011 – Klaipėdos universitetas – Lektorius
2005- 2008 – Klaipėdos universitetas – Asistentas
2002-2008 – Kauno medicinos universitetas – Asistentas

Stažuotės:
2010 – 2011m. – Biologinis dekodavimas (210 val.) – Prancūzija – Rusija – Societe Francaise de decodage biologique (Sankt Peterburgas – Aix en Provance)
2004–2008 m. – Osteopatija, manualinė terapija (1780 val.)- Rusija- Aukštoji Rusijos Osteopatijos mokykla (Maskva)
2001 –2002 m. – Manualinė terapija, taikomoji kineziologija (1364 val.)- Rusija – Gydytojų tobulinimosi institutas (Novokuzneckas)

Pagrindiniai moksliniai darbai:
S. Burneikaitė, A. Stasiulis. Socializacijos per dramos terapiją patirtys reabilitacijoje. Sveikatos mokslai Nr.7. 2007 m.
A. Stasiulis, I. A. Kutuzov. Osteopatinė cervikobrachialgijų korekcija esant refleksiniams ekstravertebraliniams sindromams .Sveikatos mokslai Nr.4. 2009 m.

Pacientų atsiliepimai :

Kiek daug skausmo iškentėta prieš pakliūnant į reabilitacijos centrą „Ostemeda”.
Noriu padėkoti daktarui, mokslininkui Andriui Stasiuliui už profesionalią diagnostiką taikant natūralaus tyrimo metodiką ir tik po to patvirtinant tą pačią diagnozę medicinos prietaisu, gydymą, nuoširdumą, jautrumą, dėmesingumą, už suteiktą galimybę džiaugtis gyvenimu toliau. Juk taip kilnu žmogui padėti įveikti skausmą… Ko vertos Jūsų nuostabios rankos, Jūsų protas ir išmintis?
Dėkinga už Jūsų kolektyvo darnų darbą, atsidavimą savo profesijai registratorei Irenai, ergoterapeutei Robertai, Veronikai, kineziterapeute i Renai. Būkite sveiki ir laimingi, kad visada galėtumėte padėti mums – Jūs mūsų gyvenimo viltis.
Su pagarba – dėstytoja Elvyra Barauskienė, Klaipėdos Universitetas

Dainius Dambrauskas 2013-03-15 05:48
turėjau garbės pažinti gerb.A. Stasiulį prieš kokius 6 metus. Kentėjau baisius stuburo išvaržų sukeltus skausmus, per 4 metus buvau praėjęs visus tradicinės medicinos būdus ; rezultatas: skausmas ir 3 valandos miego naktimis.Pasigu odžiau draugui gavau tel. nr.paskambinau, susitariau del 5 manualinės terapijos siansų.Pasidari au 3 nes nebejaučiau jokio diskomforto dėl stuburo, nes jau po 3 siansų galėjau miegoti kaip lokys ir dirbti kaip arklys.Nesiūlau nutraukti gydymo įpusėjus tik sakau kad šis žmogus Išmano ir myli savo darbą. Tokia turėtų būti tradicinė medicina.Gaila kad tokių žmonių yra tik vienetai.

Daina Keršytė – gydytoja neonatologė, osteopatė, pediatrė.

Vaikų osteopatė Daina Keršytė

Daina Keršytė – gydytoja neonatologė, osteopatė, pediatrė.

1993 m.baigė Kauno medicinos akademiją.
1996 m. – gydytoja pediatrė (pirminė vaikų ligų rezidentūra). Kauno medicinos akademija.
1997 m. – gydytoja neonatologė (antrinė rezidentūra)
2009 m. – gydytoja osteopatė. Latvijos universitetas.

Darbo patirtis:
Nuo 1997 m. – gydytoja neonatologė. Klaipėdos universitetinė ligoninė.
Nuo 2009 m. – gydytoja osteopatė. UAB „A. Stasiulio reabilitacijos klinika”.

Papildoma informacija:
Dalyvauju įvariuose seminaruose susijusiuose su osteopatija, manualine terapija, neonatologija.

 

 

Naujas „Ostemeda” adresas

Ostemeda adresas H. Manto g. 36-3

Jūsų jaukumui ir dar kokybiškesnių paslaugų užtikrinimui persikeliame į naujas patalpas.

 

Nuo pirmadienio, (š.m. gegužės 9 d.) jau dirbsime nauju adresu – Herkaus Manto g. 36-3, Klaipėda.

Labai laukiame Jūsų I-V 8:00-19:30.

NAUJIENA! Nauja paslauga – Vertikalios vonios.

Vertikali vonia – tai kompleksinė vonios, mankštos vandenyje ir stuburo tempimo vandenyje gydomoji procedūra, atpalaiduojanti ir stiprinanti raumenis, gerinanti jų trofiką, atlaisvinanti suspaustus stuburo diskus bei stuburo segmentų funkcinius blokus.

Laukiame Jūsų H. Manto g. 36-3. Įėjimas iš H. Manto gatvės kiemo pusės.

KAIP IKI MŪSŲ ATVYKTI VIEŠUOJU TRANSPORTU?

AUTOBUSŲ STOTELĖ – „Bibliotekos”. Važiuoja tokie autobusai: 5B, 8, 32, 2, 2A, 3, 4, 5, M5, 6, 6A, 6E, M6, 8E, M8, 14, 17, 22B.

JEI VYKSITE SAVO TRANSPORTU. Nuotraukoje matysite parkavimo vietas.

PARKAVIMO ZONA – Geltonoji.

Informacija ir registracija tel +370 615 55 018.

Skip to content