Apie mus

Reabilitacijos centras "Ostemeda"

Gydome vaikus ir suaugusiuosius, teikiame reabilitacijos paslaugas, siūlome natūraliųjų metodų sveikatinimo programas. Mūsų reabilitacijos centras yra vienintelė gydymo įstaiga Vakarų Lietuvoje, kurios specializacija – gydyti ligų priežastis, o ne simptomus.

Inovatyvūs sprendimai

Reabilitacijos centro gydytojai nuolat tobulina naujas  ir pritaiko patikrintas natūraliosios medicinos ir reabilitacijos metodikas darbe su pacientais. Mūsų specialistai  svariai prisideda prie natūralaus gydymo metodų: osteopatijos, homeopatijos, fitoterapijos plėtros ir tobulinimo, konsultuoja ir vadovauja atliekant mokslinius bei diplominius darbus. „Ostemedos”  gydytojų pasiekimai  yra nagrinėjami tarptautinėse konferencijose , kur gydytojai skaito pranešimus ir pristato gydymo metodų inovacijas

Gydymo metodai

Taikydami pažangius ligų diagnostikos ir gydymo metodus, vertindami žmogaus organizmą kaip vieningą sistemą, mes nustatome ir šaliname ligos priežastį. Tikslui pasiekti, naudojame specialius tyrimus (VEGA-testas, maisto toleravimo testas, taikomoji kineziologija, kraujo tyrimai, kompiuterinė tomografija ir kt.), kolektyve dirba savo srities profesionalai – gydytojai osteopatai, homeopatai, psichologai, kineziterapeutai, ergoterapeutai.

Misija ir vizija

Mūsų vizija – siekiame tapti geriausia reabilitacijos paslaugas teikiančia gydymo įstaiga Vakarų Lietuvos regione, nes gydymo procese daugiausiai naudojami tik natūralūs sveikatinimo metodai (ergoterapija, fizioterapija, masažas, kineziterapija, osteopatija ir kt.) Misija – teikti kokybiškas reabilitacijos paslaugas, naudojant modernias technologijas ir natūralius gydymo metodus (osteopatija, manualinė terapija, homeopatija, fitoterapija, biodekodavimas ir kt.) Gydome ligų priežastis, o ne simptomus ir nuolat tobuliname savo veiklą, plėsdami teikiamų paslaugų spektrą ir didindami darbuotojų kompetenciją.