Atsiliepimai

Rašyti atsiliepimą

Reabilitacijos centras "Ostemeda" neredaguoja komentarų ir už juos neatsako. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą, raginimus nuversti teisėtą Lietuvos valdžią bei kitokius neteisėtus veiksmus. Cenzūra ir atsakomybė už komentarus. Jūsų el. pašto adresas nebus viešinamas.

Ostemeda atsiliepimai

Sunkumo jausmas, nerimas ir karantino laikotarpiu patirta įtampa, po limfodrenažo procedūrų buvo transformuota į lengvumo jausmą, gerą nuotaiką. Pacientė pajuto, kad sumažėjo kūno apimtys, kilo noras rinktis sveikesnį maistą, pagerėjo odos būklė.

Pacientė negalėjo nei dienos išbūti be elastinių marškinėlių. Nugara skaudėjo ties juosmeniu tiek gulint, tiek stovint.

Po gydymo visa diena be skausmo. Pagerėjo laikysena, lengvesni judesiai, gali pasilenkti.

Po limfodrenažo masažo jaučiuosi gerai, nebesvaigsta galva.

Tiesiog didelis AČIU

2023-07-10

Norėtume nuoširdžiai padėkoti visam „Ostemedos” kolektyvui už suteiktas reabilitacijos paslaugas. Nieko per daug negalėtume išskirti, nes visi klinikos darbuotojai labai profesionaliai atliko savo darbą. Pradedant FMR gydytoju Rolandu Janoniu, tiksliai įvertinusiu mūsų sveikatos būseną, tęsiant fizioterapijos, masažo, kineziterapijos specialistais, labai prisidėjusiems prie mūsų sveikatinimo ir baigiant registratūros darbuotojais, tobulai sudariusiems procedūrų tvarkaraštį.

Oksana ir Gintas

Padėka

2023-03-22

Ši klinika mane prikėlė{ pilna ta žodžio prasme}GYVENIMUI. Jau trečią kartą atlikau reabilitaciją šioje klinikoje.Kolektyvas-nuostabus.Dėkoju nuostabioms masažuotojoms AUŠRAI,MIGLEI. Ir linkiu visam visam kolektyvui tokio pat pozityvumo ir Dievo palaimos.

GENOVAITE

Super atradimas

2023-02-25

Esu buhalterė, dirbu sėdimą darbą, nuolat tinsta kojos, maudžia strėną. Vakare po darbo, einant į sustojimą, akį patraukė iškabą apie siūlomą naujieną – sausą hidromasažą. Stimuliuoja kraujotaką ir limfinę sistemą , nereikia jokio specialaus pasiruošimo . Užėjau į kliniką, registratūros darbuotojos mielai papasakojo, kas, kaip ir iškarto pasiūlė išbandyti. Super ! Po procedūros, kojos tapo lengvesnės, jaučiausi pailsėjusi ir geresnės nuotaikos. Labai patiko ! Užsuksiu čia dar ne kartą. Ačiū

Renata

"Ostemedai"

2023-01-01

Bukite laimingi ir turtingi, Tegul 2023metai bus nepaprasti, Kad visi iveiktumet kiekviena vingi Ir kiekviena slenksti pakely. Te namus ir darba sekme aplanko, Tegul dziaugiasi seimos, Is dosniu likimo ranku Visa tai priimdamos! Su Naujaisiais metais sveikinu visa”Ostemedos”kolektyva.Visiems darbingu,energingu,laimingu,sekmingu metu.Is visos sirdies sveikinu visus ir esu be galo dekinga uz Jusu darbus.Tik visu Jusu auksiniu ranku darbo deka,pajutau atstatanti sveikata po pakeisto keleno sanario,po ilgu darbo metu,issekinta kuna.Nuosirdziausias ACIU gyd.Osteopatams:A.Stasiuliui,D.Zostautui,kineziterapeutems:Miglei Simkutei,Ivetai Andriekutei,Gabijai Burauskaitei ir kt.Ju svelnus ir stiprus prisilietimai,nuosirdzios sypsenos ir rupestis padeda sveikti,stipreti.Rekomanduoju visiems apsilankyti sioje istaigoje ir ne karta. Su didziausia pagarba Vanda Gaubiene.Gargzdai.

Vanda Gaubiene

AČIŪ

2022-11-30

Džiaugiuosi pasirinkus „Ostemeda” 2022.11.28 apsilankiusi jaučiau dėmesį ir rūpestį iš visų darbuotojų su kuriais teko bendrauti. Pakankamai laiko skiriama, kad išklausyti, atlikti apžiūrą, paskirti reikalingas procedūras. Dalykiškas, nuoširdus gydytojo Rolando Janonio bendravimas, diagnostika, patarimai ir likęs geras jausmas sako, kad dėmesys žmogui, šioje įstaigoje nesvetimas. Maloniai nustebino, kad kiekvieną naują dieną procedūras atlieka kitas specialistas. Dėkoju Alinai, Gabijai, Rasai…už profesionaliai atliktas man skirtas procedūras, masažą. Iš kiekvieno gavau geriausią gydymą-gydymą be vaistų…taip kaip specialistas sugeba geriausiai. Mėgaujuosiu procedūromis, gera nuotaika … visam kolektyvui noriu gerų darbų linkėti ir Ačiū pasakyti!

Violeta

Didelis Ačiū

2022-10-14

Esu labai dėkinga vadovui gyd.A Stasiuliui kad buvo taip rūpinamasi mano sveikata,be galo nustebino kad tikrai stengiamasi padėti žmogui kur dabar tai reta,džiugu kad yra tokių gydytojų AČIŪ JUMS,taip pat didelis ačiū ir kolektyvui ypatingai toms kurios visada buvo malonios ir dėmesingos myli savo atliekamą darbą tai matosi ir jaučiasi💓,didžiausios rekomendacijos kam reikalinga reabilitacija .

Daiva

Ačiū

2022-10-03

Norėčiau padėkot visam kolektyvui. Mano patirtis klinikoje labai pozityvi. Likau patenkinta konsultacijomis, procedūromis ir gauta informacija. Registratūros darbuotojos labai malonios, paslaugios. Atvykau su nuolatiniu skausmu ir vartodama nuo skausmo vaistus bei manydama, jog vienintelė išeitis operacija, bet pradėjus terapijas supratau, kad ne viskas prarasta. Širdingai dėkoju visam kolektyvui. Nuoširdžiai. Ir manau vėl atvyksiu pasisveikatint ir pasinaudot teikiamomis paslaugomis/terapijomis.

Vilma

Labai labai gerai

2022-09-03

Gydytojas kineziterapeutas A. Stasiulis specialistas, suranda tavo negalavimo priežastį ir tikslingai pataria ir pasiūlo procedūras. Sustingę, nejudrūs ir skaudantys mano sąnariai, galvojau , senatvės požymis ir nieko čia nebepadarysi. Kaip aš klydau. Ostemedoje dirbančių merginų( bent jau tų, kur mane vėl pastatė ant kojų) žinios, rankos ir supratimas daro stebuklus. Didžiausios sėkmės Ostemedos komandai. Gyvuokite ilgai..

Irena

Esu dėkinga

2022-01-13

Labai džiaugiuosi, kad nusprendžiau kreiptis į šią įstaigą, gavau aukšto lygio paslaugas. Nuo pat priėmimo iki paslaugos gavimo bendravimas labai malonus. Kreipiausi dėl juosmens skausmo, po gydymo ciklo išlėkiau, kaip ant sparnų. Džiaugiuosi registratorių darbu, puikiai derino, laviravo procedūrų laikus, nekilo problemų. Ačiū tariu ir merginom, kurios maloniai ir profesionaliai atliko procedūras. Ačiū visai Ostemedos komandai.

Evelina

Padėka

2021-07-29

Esu labai dėkinga klinikos vadovui Andriui Stasiuliui ir visam jo suburtam labai profesionaliam bei nuoširdžiam kolektyvui. Osteopatija iš viso man buvo atradimas. Gydytojo Daliaus Žostauto profesionalumo dėka, jau po pirmos procedūros negalėjau patikėti, kad, rodos mažais prisilietimais bei judesių amplitudėmis, įmanoma panaikinti seniai kamavusius skausmus. Kineziterapijos specialistės atliko procedūras įsijausdamos į konkrečias problemas, supratau, kad įvairūs sveikatinimo prietaisai, kai juos valdo profesionalios, nuoširdžios darbuotojos, tikrai gali padėti susigrąžinti geresnę gyvenimo kokybę. Tikrai dar sugrįšiu į šią kliniką ir kitiems rekomenduoju. Ačiū visiems ir sėkmės.

Žibutė

Alfredas Ž.

2021-07-09

Didelis ir nuoširdus Ačiū visam jūsų šauniam kolektyvui – vadovui A.Stasiuliui, daktarui – osteopatui D.Žostautui, šaunioms kinezioterapeutėms Ievai, Giedrei, Aušrai, Miglei ir Alinai, mieloms ir malonioms registratūros darbuotojoms Remigijai ir Linai! Ačiū jums už geras emocijas, nuoširdumą, gerą atmosferą už sugrąžintą sveikatą. Jūs šaunuoliai!!!

Alfredas Ž.

Alfredas Ž.

2021-07-06

Prasidėjo mano reabilitacija šioje nuostabioje klinikoje, kai dėl nugaros skausmo negalėjau net užmigti naktimis. Per kelias pasirtų procedūrų dienas skausmas pradėjo rimti. Trijų savaičių bėgyje šie nuostabūs žmonės ir vėl grąžino mane į pilnavertį gyvenimą, skausmų neliko. Noriu uoširdžiai padėkoti vadovui A. Stasiuliui, nuostabiam žmogui ir gydytojui osteopatui Daliui Žostautui, registratūros darbuotojoms Remigijai ir Linai, jaunoms, energingoms ir nuoširdžioms kinezioterapeutėms Giedrei, Miglei, Aušrai, Alinai, Ievai! Nuoširdus jums Ačiū, mielieji! Telydi jus sėkmė jūsų kelyje!

Alfredas Ž.

Smagus kolektyvas

2021-04-26

Buvau skeptiska, bet rezultatas nustebino :). Po skirtu proceduru ir masazo ranka maziau tinsta ir sanarys pasidare judresnis. Dekoju sauniam kolektyvui ( linksmam kolektyvui). Dar dekoju uz grazinta pinigine !!! 🙂 🙂 🙂 Esant galimybei , apsilankysiu pakartotinai. Giedre (klijente)

GIEDRE KAPUSTINSKIENE

Padėka

2021-02-17

Ačiū šauniam kolektyvui už sutikimą su šypsenomis. Ypatingai dėkoju Miglei už auksines rankas (nors fizinis skausmas dar neatlėgo, bet gera emocinė savijauta po procedūrų skausmą nugramzdina užmarštin). Laukių kitų pasimatymų. Vaida Jokšienė.

Vaida

Padėka

2021-01-15

Didžiulė padėka „Ostemedos“ kineziterapeutėms ir registratūros darbuotojom. Labai malonus aptarnavimas. Su pagarba, Rima Ronevienė.

Rima

Miglei

2020-11-19

Dėkoju kineziterapeutei Miglei už labai gerai atliekamus masažus. Sėkmės ir toliau gerai atliekant savo darbą.

Vilija

Рекомендую

2020-06-11

Прошла курс лимфодренажного массажа. Очень довольна результатом. Не первый год хожу в этот реабилитационный центр и всегда получаю квалифицированную помощь. Отличные специалисты,приятная обстановка. Желаю всему коллективу процветания и удачи.

Елена

Pagirimas

2020-01-27

Giriu už gerai ir maloniai atliktus masažus. Jūsų reabilitacijos centras jau trečias, tačiau kitose jokių pokyčių nebuvo. Ačiū , labai dėkinga

Kęstutis

Благодарность

2020-01-13

Хочу выразить огромную благодарность сотрудникам отделения реабилитационной клиники „Остемеда” д. Стасюлису, д. Жостаутасу, а также Рене, Аушре, Гедре, Виктории, Эмилие, Алине! Долгое время я проходила реабилитацию во многих поликлиниках, такого результата не было никогда, что на третий день лечения я сняла корсет без которого не могла обходиться и дня, без боли в нижней части позвоночника пришла на процедуры, еще раз огромное ВАМ спасибо! Милые, заботливые, обходительные. Валентина Потапова

Валентина

Julija Karveckaja

2019-12-13

Esu labai dėkinga gydytojui A Stasiuliui ir visam klinikos kolektyvui, ypač – neįtikėtinas dėmesingumas, jaučiasi didelė kompetencija, viską daro itin kruopščiai ir atsakingai. Profesionalus, kompetentingas, rūpestingas, galima visiškai pasitikėti paskirtu gydymu. Ačiū visoms masažuotojoms, o ypač puikiai dirbančiai ir optimistiškai nuteikiančiai Renai Belousovai. Tik geriausi atsiliepimai.” Sveikinu su šv. Kalėdom! Linkiu sveikatos, kantrybės ir džiaugsmo!

Julija K.

Ostemeda

2019-12-04

Širdingai dėkoju visam kolektyvui už gydymą malonų bendravimą ypač noriu padėkoti gydytojui Stasiuliui už paskirtas procedūras gyd.Žostautui ir Emilijai ačiū prireikus pagalbos kreipsiuosi tik pas jus

Loreta

Большое спасибо

2019-10-23

Большое спасибо всем, кто принимал участие в моем лечении в реабилитационном центре „Остемеда”. Также хочу выразить особую благодарность врачам А. Стасюлису и Д. Жостаутасу, кинезитерапевтам Алине, Рене, Виктории, Гедре и др. за высокий профессионализм, заботу, доброту, за то, что помогли мне справиться с болью в позвоночнике, которая мучила меня долгое время и не давала мне жить полноценной жизнью. Спасибо вам за то, что вы помогаете людям, за ваш сложный, упорный и благородный труд.

А. Гельминаускене

Puiki atmosfera

2019-10-02

AČIŪ kolektyvui ! PUIKI ATMOSFERA. Atsakingi ir dėmesingi darbuotojai. Pas Jus malonu lankytis. Dėkojame visiems darbuotojams sugrąžinusiems sveikatą ir gerą ir gerą nuotaiką. SĖKMĖS JUMS VISIEMS !

Alma

С благодарностью

2019-09-18

Уважаемые сотрудники „Остемеда” выражаю свою искреннюю благодарность за ваше доброжелательное отношение, за ваши улыбки, после процедур чувствую себя очень хорошо, за ваши золотые руки, внимательность, от вас уходишь всегда с хорошим настроением. Большое спасибо реабилитологу за внимание, профессионализм, доброе отношение, желаю всему коллективу дальнейших успехов. С благодарностью,

Валентина Мелихова

Спасибо

2019-09-02

Большое спасибо за лечение в центре „Остемеда”. Большая благодарность за золотые руки Виктории и Гедре, их внимание и доброту во время сеансов. Всему коллективу всех благ и процветания фирмы. С благодарностью,

Татьяна Белц

Esu dėkinga

2019-08-30

Esu dėkinga p. Giedrei už sąžiningai atliekamą darbą, dėmesį ir pagerėjusią savijautą, patarimus, kuriais pasinaudosiu. Malonus bendravimas, supratimas, gera nuotaika. Ačiū !

Vitalija

Dėkinga

2019-08-09

Esu dėkinga visam A.Stasiulio klinikos kolektyvui už nuoširdų dėmesį sergančiam padedant reabilituotis. Ačiū visoms masažuotojoms, o ypač puikiai dirbančiai ir optimistiškai nuteikiančiai Renai Belousovai.

Ina

Dėkoju už sugražintą sveikatą

2019-07-21

Vos beišlipdavau iš lovos, negalėjau net elementariausių dalykų padaryti kur reikėdavo pasilenkti. Kankino ištisi nugaros skausmai, nelabai betikėjau, kad kas nors gali padėti. Tačiau šitos klinikos stebukladariai prikėlė naujam gyvenimui. Gyvenu įprastą, visavertį gyvenimą be vaistų. Pamiršau kas yra nugaros skausmas. Nuoširdus ačiū visam Ostemedos kolektyvui, Jūs visi, be išimties, nuostabūs!!! Gydytojui Stasiuliui dėkoju už surinktą komandą, saugokite ją, nes jie, šitos klinikos vertybė.

Sonata

Rekomenduoju

2019-05-10

Ostemedoje esanti druskų terapija yra nepakeičiama plaučių gydymui. Rekomenduoju visiems turintiems problemų su plaučiais. Nuostabi pagalba kineziterapijos ir masažo sanariams. Kviečiu visus! Nuoširdus ačiū dr.A.Stasiuliui ir komandai už rūpestingą atlikimą, suteikiant sveikatą kitam žmogui.

Zita

Su geriausiais linkėjimais !

2019-03-27

Pamaniau, kad gydytojai Dainai Keršytei bei visai klinikai bus įdomu sužinoti jos darbo rezultatus. Buvome atvykę 03.19 d. Su 5 men mergyte,kuriai nuo gimimo labai skaudejo pilvuką ir mes nemiegojom 2 menesius naktimis. Buvome pas visus imanomus gyd- gastro, alergologą, neurologą, pridarem tyrimų ir t.t. kiek vaistų išbandėm ir kiek pinigų jiems išėjo baisu prisimint…. po gyd Dainos manipuliacijų pirma naktis buvo dar baisesnė, galvojau na viskas kažkas tikrai blogai, bet nuo antros nakties įvyko stebuklas. Jau savaitę mes puikiai miegame naktį, vaikas nesimuisto, neinkscia, nesteni, pilvukas jai neskauda, putimas retas, pradejo labai graziai valgyti is krūties, anksciau žindymas buvo baisus ji rietėsi atgal nuo antro gurkšnio nes pradėdavo skaudeti pilvą, o dabar žindymas pasaka kažkokia, vaiko apetitas pegerėjo. Ir aš pagaliau išsikapsčiau is pogimdyvinės depresijos nes mano vaikui nebeskauda! Dekoju gyd Dainai Keršytei .

Karina

Dėkoju

2019-03-21

Buvau girdėjusi gražių atsiliepimų apie Jūsų taikomą gydymą ir pačią kliniką. Bet atėjusi pati pamačiau, kad jie išties stebukladariai. Nė neįsivaizdavau, kad atėjusi su stuburo juosmeninės dalies skausmais, patirsiu viso kūno absoliutų remontą ! Šiems gydytojams, atrodo, nėra nereikšmingų detalių. Ir kas paviršiuj, ir kas širdy, ir kas emociniame lygyje-rodos, viskas jiems yra matoma ir aišku. mano išankstinis skepticizmas ir kritinis požiūris į bet kokius įmanomus gydymo „stebuklus’ čia kas kart suduždavo į niekingus šipulius. Jūs tobulai esate įvaldę bendravimo su pacientų kūnais kalbą, žinote visus mūsų slaptus „mygtukus”. Didžiulis ačiū gyd. Stasiuliui , gyd.Žostautui-šio centro burtininkams ir žinoma visam stebuklingų rankų „raganaičių’ kolektyvui !

Reda

Dėkoju

2019-03-21

Dėkoju Giedrei uz sąžiningai , kruopščiai atliekamą limfodrenažinį masažą. Nuoširdaus darbo rezultatas- sutinusi koja suplonėjo 11 cm. Sėkmės sunkiame darbe! Ačiu centro darbuotojams už malonų bendravimą.

Gražina

Likau sužavėta

2019-03-12

Likau suzaveta merginu darbu! Atejau raisa su skausmais ir patinimu. Isejau visiskai sveika be skausmo be patinimo ir su penkis kart lengvesnem kojom. Aciu aciu aciu. Kolektyvad laabai draugiskas. Darbas atliktas nuostabiai. Visiskai nesigailiu kad pasirinkau si reabilitacijos centra. Aciu merginos Viktorija ir Giedre!

Milda

Nuoširdus Ačiū

2019-02-22

Nuoširdus AČIŲ OSTEMEDOS VISAM KOLEKTYVUI už stebuklingą darbą mano sveikatai. Dėka Jūsų esu sveikas ir laimingas.

Vytautas

Dėkojame !!!

2019-01-20

Kada žmogų prispiria kokia nors liga, kurią lydi didžiulis skausmas, ieškai pagalbos. Dukra internete rado gydymo įstaigą „Ostemeda” ir mudvi kreipiamės pagalbos. Kur iš karto mane priėmė gydymui. Labai dėkoju direktoriui A.Stasiuliui, gyd. Daliui Žostautui už jų nuostabų suburtą kolektyvą: visoms seselėms, kurios dirba su ligoniais. Jas visada lydi šypsena, meilė, nuoširdumas sergančiam asmeniui, atsidavimas darbui,atiduodančios visą save, kad tik sergančiam sumažėtų skausmas, atsirastų šypsena jo veide ir viltis, kad iš šios įstaigos išeis sveikas ir laimingas. Ačiū gydytojams už Jų nuoširdumą. Ačiū aptarnaujančiam personalui už jų šypseną, nuoširdumą, šiltą arbatą ir meilę ligoniui ir tartą paguodos žodį. Ačiū Jums visiems , kad esate.

Genovaitė

Padėka

2019-01-20

Jūsų kliniką lankiau pirmą kartą. Likau patenkinta. Gydytojas A.Stasiulis labai mandagus, matosi, kad specialistas savo sferoje. viso darbuotojos atlieka savo darbą profesionaliai. Pagrinde noriu pagirti masažistę Astą, labai gerai man darydavo masažą. Alina labai švelni kaip žmogus, daug dėmesio atiduoda pacientui. Linkiu Jūsų kolektyvui sėkmės, laimės ir sveikatos.

Regina

Geriausi 🙂

2019-01-20

Esu labai patenkinta man paskirtomis procedūromis, jų poveikiu. Mandagiu, profesionaliu kineziterapeuči ų Alinos ir Giedrės darbu. Ačiū visoms ! Pagal galimybes, stengsiuosi pasirinkti Jūsų įstaigą.

Rita

Super kolektyvas!

2019-01-20

Nuoširdžiai dėkoju gyd.Stasiuliui už priskirtą efektyvų gydymą. Ypač dėkoju už profesionalius masažus ir raumenų stimuliaciją Alinai , Aistei, Renai, Giedrei, Astai. Labai nuoširdžios, savo darbo žinovės, jautrios,sąžini ngos (dirba visą laiką,kuris skirtas). Šaunuolės. Ačiū registratūros darbuotojoms. Labai patenkinta. Sėkmės visiems.

Zinaida

Dėkoju !!!

2019-01-20

Didelis ačiū Reabilitologui , Osteopatui ir masažuotojoms: Astai, Giedrei, Aistei, Alinai už nuoširdumą.

Ilona

Ačiū Ostemeda!

2019-01-20

Kiekvienas apsilankymas kaip koks stebuklas, vis geryn ir geryn. Labai Ačiū! visam personalui ir gyd.A.Stasiuliu i ir Gyd. D.Žostautui. Sėkmės Jums!

Adelė

Osteopatinis gydymas

2019-01-18

Labai dziaugiuosi uz suteiktas paslaugas

Ernestas

Profesionaliai

2019-01-17

Gerb.Daktare Andriau Stasiuli, ačiū Jums už profesionalų gydymą, nuoširdų bendravimą ir patarimus, o Jūsų kolegėms kineziterapeutė ms Astai,Giedrei, Alinai,Renai už puikų masažą ir švelnumą, registratūros darbuotojoms už rūpestingumą ir draugiškas šypsenas. Linksmų šventų Kalėdų ir laimingų, kūrybingų Naujųjų 2019 metų, gerbiami „Ostemedos”darbuotojai! Telydi Jus sėkmė! Tepadeda Jums Dievas!

Aldona Mieliūnaitė

Спасибо

2018-11-22

Намного лучше чем ожидал. Не буду отдельно никого выделять чтобы не обидеть, Но все с кем имею дело во время процедур, осмотра и администрираван ии очень профессиональны е и добродушные люди. После посещений чувствую себя намного лучше. Вродебы поднимите ножку и ручку, а потом чувствуешь себя на 10 лет моложе. Вот ещё похожу и может на все 20 буду моложе Огромное спасибо. Обычно не пишу, Но эта положительная атмосфера не может оставить равнодушным.

Андрей

Labai Ačiū

2018-09-11

Kiekvienas apsilankymas kaip koks stebuklas, vis geryn ir geryn. Labai Ačiū! visam personalui ir gyd.A.Stasiuliu i ir Gyd. D.Žostautui. Sėkmės Jums!

Adelė

Širdingai dėkoju

2018-08-29

Širdingai dėkoju visam kolektyvui už šiltą, rupestingą gydymą. Sėkmės, Jums visiems

Danutė

Dėkoju

2018-08-29

Širdingai dėkoju Renai, Astai, Alinai, Giedrei už nuoširdų bendravimą, rūpestingą gydymą. Ačiū. Tegu jus visada lydi sėkme. Taip pat ačiū registratūros darbuotojoms.

Ona

Didelis Ačiū

2018-05-15

Didelis ačiū Reabilitologui , Osteopatui ir masažuotojoms: Astai, Giedrei, Aistei, Alinai už nuoširdumą.

Ilona

Geras aptarnavimas

2018-05-08

Jūsų komanda – šaunūs ir nuostabūs žmonės, profesionaliai dirbantys pacientams. Jau vien būnant Jūsų atmosferoje, jauti, kad pradedi sveikti. Ačiū darktarui A.Stasiuliui už rūpestį, patarimus. Kineziterapeutėm Astai, Giedrei ir ypač Alinai- už puikų darbą, šiltą bendravimą, nuostabią šypseną- kada po procedūrų jautiesi pakylėtas ir sveikas ! Ačiū visam jūsų kolektyvui- už tai ,kad grąžinat norą džiaugtis gyvenimu, ačiū, kad esant ! Sėkmės, laimės ir sveikatos Jums !

Inga

Nuoširdžiai dėkoju

2018-05-04

Nuoširdžiai dėkoju gyd.Stasiuliui už priskirtą efektyvų gydymą. Ypač dėkoju už profesionalius masažus ir raumenų stimuliaciją Alinai , Aistei, Renai, Giedrei, Astai. Labai nuoširdžios, savo darbo žinovės, jautrios,sąžini ngos (dirba visą laiką,kuris skirtas). Šaunuolės. Ačiū registratūros darbuotojoms. Labai patenkinta. Sėkmės visiems.

Zinaida

Labai patenkinta

2018-05-02

Esu labai patenkinta man paskirtomis procedūromis, jų poveikiu. Mandagiu, profesionaliu kineziterapeuči ų Alinos ir Giedrės darbu. Ačiū visoms ! Pagal galimybes, stengsiuosi pasirinkti Jūsų įstaigą.

Rita

Su pagarba

2018-04-26

Jūsų klinikoje lankiausi pirmą kartą. Mane priėmė osteopatas Dalius Žostautas, kuris savo gydymo metu mane atkėlė naujam gyvenimui. Su pagarba Jam ir Jūsų kolektyvui, Ramunė.

Ramunė

Ačiū

2018-04-25

Jūsų kliniką lankiau pirmą kartą. Likau patenkinta. Gydytojas A.Stasiulis labai mandagus, matosi, kad specialistas savo sferoje. viso darbuotojos atlieka savo darbą profesionaliai. Pagrinde noriu pagirti masažistę Astą, labai gerai man darydavo masažą. Alina labai švelni kaip žmogus, daug dėmesio atiduoda pacientui. Linkiu Jūsų kolektyvui sėkmės, laimės ir sveikatos. Pagarbiai, Natalja

Natalija

Благодарю

2017-07-19

Хотелось бы поблагодарить коллектив „Остемеда” за профессиональны й подход к клиенту. Отдельное огромное спасибо девушкам – кинезитерапевта м Рене и Алине. Девушки очень внимательные, обворожительные , дружелюбные и естественно большие профессионалы своего дела. Мне было крайне приятно познакомиться с вашим замечательным коллективом! Атмосфера в Вашем реабилитационно м центре очень дружелюбная, комфортная и теплая. Спасибо Вам! До скорых встреч!

Анджела

Ačiū

2017-05-02

Dekoju Giedrei uz saziningai ,kruopsciai atliekama limfodrenazini masaza Nuosirdaus darbo rezultatas- sutinusi koja suplonejo 11 cm Sekmes sunkiame darbe! Aciu centro darbuotojams uz malonu bendravima

Regina