Atsiliepimai

Rašyti atsiliepimą

Reabilitacijos centras "Ostemeda" neredaguoja komentarų ir už juos neatsako. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą, raginimus nuversti teisėtą Lietuvos valdžią bei kitokius neteisėtus veiksmus. Cenzūra ir atsakomybė už komentarus.

Jūsų el. pašto adresas nebus viešinamas.

Ostemeda atsiliepimai

Sunkumo jausmas, nerimas ir karantino laikotarpiu patirta įtampa, po limfodrenažo procedūrų buvo transformuota į lengvumo jausmą, gerą nuotaiką. Pacientė pajuto, kad sumažėjo kūno apimtys, kilo noras rinktis sveikesnį maistą, pagerėjo odos būklė.

Pacientė negalėjo nei dienos išbūti be elastinių marškinėlių. Nugara skaudėjo ties juosmeniu tiek gulint, tiek stovint.

Po gydymo visa diena be skausmo. Pagerėjo laikysena, lengvesni judesiai, gali pasilenkti.

Po limfodrenažo masažo jaučiuosi gerai, nebesvaigsta galva.

Рекомендую

11 birželio, 2020

Прошла курс лимфодренажного массажа. Очень довольна результатом. Не первый год хожу в этот реабилитационный центр и всегда получаю квалифицированную помощь. Отличные специалисты,приятная обстановка. Желаю всему коллективу процветания и удачи.

Елена

Pagirimas

27 sausio, 2020

Giriu už gerai ir maloniai atliktus masažus. Jūsų reabilitacijos centras jau trečias, tačiau kitose jokių pokyčių nebuvo. Ačiū , labai dėkinga

Kęstutis

Благодарность

13 sausio, 2020

Хочу выразить огромную благодарность сотрудникам отделения реабилитационной клиники “Остемеда” д. Стасюлису, д. Жостаутасу, а также Рене, Аушре, Гедре, Виктории, Эмилие, Алине! Долгое время я проходила реабилитацию во многих поликлиниках, такого результата не было никогда, что на третий день лечения я сняла корсет без которого не могла обходиться и дня, без боли в нижней части позвоночника пришла на процедуры, еще раз огромное ВАМ спасибо! Милые, заботливые, обходительные. Валентина Потапова

Валентина

Julija Karveckaja

13 gruodžio, 2019

Esu labai dėkinga gydytojui A Stasiuliui ir visam klinikos kolektyvui, ypač – neįtikėtinas dėmesingumas, jaučiasi didelė kompetencija, viską daro itin kruopščiai ir atsakingai. Profesionalus, kompetentingas, rūpestingas, galima visiškai pasitikėti paskirtu gydymu. Ačiū visoms masažuotojoms, o ypač puikiai dirbančiai ir optimistiškai nuteikiančiai Renai Belousovai. Tik geriausi atsiliepimai.” Sveikinu su šv. Kalėdom! Linkiu sveikatos, kantrybės ir džiaugsmo!

Julija K.

Ostemeda

4 gruodžio, 2019

Širdingai dėkoju visam kolektyvui už gydymą malonų bendravimą ypač noriu padėkoti gydytojui Stasiuliui už paskirtas procedūras gyd.Žostautui ir Emilijai ačiū prireikus pagalbos kreipsiuosi tik pas jus

Loreta

Большое спасибо

23 spalio, 2019

Большое спасибо всем, кто принимал участие в моем лечении в реабилитационном центре “Остемеда”. Также хочу выразить особую благодарность врачам А. Стасюлису и Д. Жостаутасу, кинезитерапевтам Алине, Рене, Виктории, Гедре и др. за высокий профессионализм, заботу, доброту, за то, что помогли мне справиться с болью в позвоночнике, которая мучила меня долгое время и не давала мне жить полноценной жизнью. Спасибо вам за то, что вы помогаете людям, за ваш сложный, упорный и благородный труд.

А. Гельминаускене

Puiki atmosfera

2 spalio, 2019

AČIŪ kolektyvui ! PUIKI ATMOSFERA. Atsakingi ir dėmesingi darbuotojai. Pas Jus malonu lankytis. Dėkojame visiems darbuotojams sugrąžinusiems sveikatą ir gerą ir gerą nuotaiką. SĖKMĖS JUMS VISIEMS !

Alma

С благодарностью

18 rugsėjo, 2019

Уважаемые сотрудники “Остемеда” выражаю свою искреннюю благодарность за ваше доброжелательное отношение, за ваши улыбки, после процедур чувствую себя очень хорошо, за ваши золотые руки, внимательность, от вас уходишь всегда с хорошим настроением. Большое спасибо реабилитологу за внимание, профессионализм, доброе отношение, желаю всему коллективу дальнейших успехов. С благодарностью,

Валентина Мелихова

Спасибо

2 rugsėjo, 2019

Большое спасибо за лечение в центре “Остемеда”. Большая благодарность за золотые руки Виктории и Гедре, их внимание и доброту во время сеансов. Всему коллективу всех благ и процветания фирмы. С благодарностью,

Татьяна Белц

Esu dėkinga

30 rugpjūčio, 2019

Esu dėkinga p. Giedrei už sąžiningai atliekamą darbą, dėmesį ir pagerėjusią savijautą, patarimus, kuriais pasinaudosiu. Malonus bendravimas, supratimas, gera nuotaika. Ačiū !

Vitalija

Dėkinga

9 rugpjūčio, 2019

Esu dėkinga visam A.Stasiulio klinikos kolektyvui už nuoširdų dėmesį sergančiam padedant reabilituotis. Ačiū visoms masažuotojoms, o ypač puikiai dirbančiai ir optimistiškai nuteikiančiai Renai Belousovai.

Ina

Dėkoju už sugražintą sveikatą

21 liepos, 2019

Vos beišlipdavau iš lovos, negalėjau net elementariausių dalykų padaryti kur reikėdavo pasilenkti. Kankino ištisi nugaros skausmai, nelabai betikėjau, kad kas nors gali padėti. Tačiau šitos klinikos stebukladariai prikėlė naujam gyvenimui. Gyvenu įprastą, visavertį gyvenimą be vaistų. Pamiršau kas yra nugaros skausmas. Nuoširdus ačiū visam Ostemedos kolektyvui, Jūs visi, be išimties, nuostabūs!!! Gydytojui Stasiuliui dėkoju už surinktą komandą, saugokite ją, nes jie, šitos klinikos vertybė.

Sonata

Rekomenduoju

10 gegužės, 2019

Ostemedoje esanti druskų terapija yra nepakeičiama plaučių gydymui. Rekomenduoju visiems turintiems problemų su plaučiais. Nuostabi pagalba kineziterapijos ir masažo sanariams. Kviečiu visus! Nuoširdus ačiū dr.A.Stasiuliui ir komandai už rūpestingą atlikimą, suteikiant sveikatą kitam žmogui.

Zita

Su geriausiais linkėjimais !

27 kovo, 2019

Pamaniau, kad gydytojai Dainai Keršytei bei visai klinikai bus įdomu sužinoti jos darbo rezultatus. Buvome atvykę 03.19 d. Su 5 men mergyte,kuriai nuo gimimo labai skaudejo pilvuką ir mes nemiegojom 2 menesius naktimis. Buvome pas visus imanomus gyd- gastro, alergologą, neurologą, pridarem tyrimų ir t.t. kiek vaistų išbandėm ir kiek pinigų jiems išėjo baisu prisimint…. po gyd Dainos manipuliacijų pirma naktis buvo dar baisesnė, galvojau na viskas kažkas tikrai blogai, bet nuo antros nakties įvyko stebuklas. Jau savaitę mes puikiai miegame naktį, vaikas nesimuisto, neinkscia, nesteni, pilvukas jai neskauda, putimas retas, pradejo labai graziai valgyti is krūties, anksciau žindymas buvo baisus ji rietėsi atgal nuo antro gurkšnio nes pradėdavo skaudeti pilvą, o dabar žindymas pasaka kažkokia, vaiko apetitas pegerėjo. Ir aš pagaliau išsikapsčiau is pogimdyvinės depresijos nes mano vaikui nebeskauda! Dekoju gyd Dainai Keršytei .

Karina

Dėkoju

21 kovo, 2019

Buvau girdėjusi gražių atsiliepimų apie Jūsų taikomą gydymą ir pačią kliniką. Bet atėjusi pati pamačiau, kad jie išties stebukladariai. Nė neįsivaizdavau, kad atėjusi su stuburo juosmeninės dalies skausmais, patirsiu viso kūno absoliutų remontą ! Šiems gydytojams, atrodo, nėra nereikšmingų detalių. Ir kas paviršiuj, ir kas širdy, ir kas emociniame lygyje-rodos, viskas jiems yra matoma ir aišku. mano išankstinis skepticizmas ir kritinis požiūris į bet kokius įmanomus gydymo “stebuklus’ čia kas kart suduždavo į niekingus šipulius. Jūs tobulai esate įvaldę bendravimo su pacientų kūnais kalbą, žinote visus mūsų slaptus “mygtukus”. Didžiulis ačiū gyd. Stasiuliui , gyd.Žostautui-šio centro burtininkams ir žinoma visam stebuklingų rankų “raganaičių’ kolektyvui !

Reda

Dėkoju

21 kovo, 2019

Dėkoju Giedrei uz sąžiningai , kruopščiai atliekamą limfodrenažinį masažą. Nuoširdaus darbo rezultatas- sutinusi koja suplonėjo 11 cm. Sėkmės sunkiame darbe! Ačiu centro darbuotojams už malonų bendravimą.

Gražina

Likau sužavėta

12 kovo, 2019

Likau suzaveta merginu darbu! Atejau raisa su skausmais ir patinimu. Isejau visiskai sveika be skausmo be patinimo ir su penkis kart lengvesnem kojom. Aciu aciu aciu. Kolektyvad laabai draugiskas. Darbas atliktas nuostabiai. Visiskai nesigailiu kad pasirinkau si reabilitacijos centra. Aciu merginos Viktorija ir Giedre!

Milda

Nuoširdus Ačiū

22 vasario, 2019

Nuoširdus AČIŲ OSTEMEDOS VISAM KOLEKTYVUI už stebuklingą darbą mano sveikatai. Dėka Jūsų esu sveikas ir laimingas.

Vytautas

Dėkojame !!!

20 sausio, 2019

Kada žmogų prispiria kokia nors liga, kurią lydi didžiulis skausmas, ieškai pagalbos. Dukra internete rado gydymo įstaigą “Ostemeda” ir mudvi kreipiamės pagalbos. Kur iš karto mane priėmė gydymui. Labai dėkoju direktoriui A.Stasiuliui, gyd. Daliui Žostautui už jų nuostabų suburtą kolektyvą: visoms seselėms, kurios dirba su ligoniais. Jas visada lydi šypsena, meilė, nuoširdumas sergančiam asmeniui, atsidavimas darbui,atiduodančios visą save, kad tik sergančiam sumažėtų skausmas, atsirastų šypsena jo veide ir viltis, kad iš šios įstaigos išeis sveikas ir laimingas. Ačiū gydytojams už Jų nuoširdumą. Ačiū aptarnaujančiam personalui už jų šypseną, nuoširdumą, šiltą arbatą ir meilę ligoniui ir tartą paguodos žodį. Ačiū Jums visiems , kad esate.

Genovaitė

Padėka

20 sausio, 2019

Jūsų kliniką lankiau pirmą kartą. Likau patenkinta. Gydytojas A.Stasiulis labai mandagus, matosi, kad specialistas savo sferoje. viso darbuotojos atlieka savo darbą profesionaliai. Pagrinde noriu pagirti masažistę Astą, labai gerai man darydavo masažą. Alina labai švelni kaip žmogus, daug dėmesio atiduoda pacientui. Linkiu Jūsų kolektyvui sėkmės, laimės ir sveikatos.

Regina

Geriausi 🙂

20 sausio, 2019

Esu labai patenkinta man paskirtomis procedūromis, jų poveikiu. Mandagiu, profesionaliu kineziterapeuči ų Alinos ir Giedrės darbu. Ačiū visoms ! Pagal galimybes, stengsiuosi pasirinkti Jūsų įstaigą.

Rita

Super kolektyvas!

20 sausio, 2019

Nuoširdžiai dėkoju gyd.Stasiuliui už priskirtą efektyvų gydymą. Ypač dėkoju už profesionalius masažus ir raumenų stimuliaciją Alinai , Aistei, Renai, Giedrei, Astai. Labai nuoširdžios, savo darbo žinovės, jautrios,sąžini ngos (dirba visą laiką,kuris skirtas). Šaunuolės. Ačiū registratūros darbuotojoms. Labai patenkinta. Sėkmės visiems.

Zinaida

Dėkoju !!!

20 sausio, 2019

Didelis ačiū Reabilitologui , Osteopatui ir masažuotojoms: Astai, Giedrei, Aistei, Alinai už nuoširdumą.

Ilona

Ačiū Ostemeda!

20 sausio, 2019

Kiekvienas apsilankymas kaip koks stebuklas, vis geryn ir geryn. Labai Ačiū! visam personalui ir gyd.A.Stasiuliu i ir Gyd. D.Žostautui. Sėkmės Jums!

Adelė

Osteopatinis gydymas

18 sausio, 2019

Labai dziaugiuosi uz suteiktas paslaugas

Ernestas

Profesionaliai

17 sausio, 2019

Gerb.Daktare Andriau Stasiuli, ačiū Jums už profesionalų gydymą, nuoširdų bendravimą ir patarimus, o Jūsų kolegėms kineziterapeutė ms Astai,Giedrei, Alinai,Renai už puikų masažą ir švelnumą, registratūros darbuotojoms už rūpestingumą ir draugiškas šypsenas. Linksmų šventų Kalėdų ir laimingų, kūrybingų Naujųjų 2019 metų, gerbiami “Ostemedos”darbuotojai! Telydi Jus sėkmė! Tepadeda Jums Dievas!

Aldona Mieliūnaitė

Спасибо

22 lapkričio, 2018

Намного лучше чем ожидал. Не буду отдельно никого выделять чтобы не обидеть, Но все с кем имею дело во время процедур, осмотра и администрираван ии очень профессиональны е и добродушные люди. После посещений чувствую себя намного лучше. Вродебы поднимите ножку и ручку, а потом чувствуешь себя на 10 лет моложе. Вот ещё похожу и может на все 20 буду моложе Огромное спасибо. Обычно не пишу, Но эта положительная атмосфера не может оставить равнодушным.

Андрей

Labai Ačiū

11 rugsėjo, 2018

Kiekvienas apsilankymas kaip koks stebuklas, vis geryn ir geryn. Labai Ačiū! visam personalui ir gyd.A.Stasiuliu i ir Gyd. D.Žostautui. Sėkmės Jums!

Adelė

Širdingai dėkoju

29 rugpjūčio, 2018

Širdingai dėkoju visam kolektyvui už šiltą, rupestingą gydymą. Sėkmės, Jums visiems

Danutė

Dėkoju

29 rugpjūčio, 2018

Širdingai dėkoju Renai, Astai, Alinai, Giedrei už nuoširdų bendravimą, rūpestingą gydymą. Ačiū. Tegu jus visada lydi sėkme. Taip pat ačiū registratūros darbuotojoms.

Ona

Didelis Ačiū

15 gegužės, 2018

Didelis ačiū Reabilitologui , Osteopatui ir masažuotojoms: Astai, Giedrei, Aistei, Alinai už nuoširdumą.

Ilona

Geras aptarnavimas

8 gegužės, 2018

Jūsų komanda – šaunūs ir nuostabūs žmonės, profesionaliai dirbantys pacientams. Jau vien būnant Jūsų atmosferoje, jauti, kad pradedi sveikti. Ačiū darktarui A.Stasiuliui už rūpestį, patarimus. Kineziterapeutėm Astai, Giedrei ir ypač Alinai- už puikų darbą, šiltą bendravimą, nuostabią šypseną- kada po procedūrų jautiesi pakylėtas ir sveikas ! Ačiū visam jūsų kolektyvui- už tai ,kad grąžinat norą džiaugtis gyvenimu, ačiū, kad esant ! Sėkmės, laimės ir sveikatos Jums !

Inga

Nuoširdžiai dėkoju

4 gegužės, 2018

Nuoširdžiai dėkoju gyd.Stasiuliui už priskirtą efektyvų gydymą. Ypač dėkoju už profesionalius masažus ir raumenų stimuliaciją Alinai , Aistei, Renai, Giedrei, Astai. Labai nuoširdžios, savo darbo žinovės, jautrios,sąžini ngos (dirba visą laiką,kuris skirtas). Šaunuolės. Ačiū registratūros darbuotojoms. Labai patenkinta. Sėkmės visiems.

Zinaida

Labai patenkinta

2 gegužės, 2018

Esu labai patenkinta man paskirtomis procedūromis, jų poveikiu. Mandagiu, profesionaliu kineziterapeuči ų Alinos ir Giedrės darbu. Ačiū visoms ! Pagal galimybes, stengsiuosi pasirinkti Jūsų įstaigą.

Rita

Su pagarba

26 balandžio, 2018

Jūsų klinikoje lankiausi pirmą kartą. Mane priėmė osteopatas Dalius Žostautas, kuris savo gydymo metu mane atkėlė naujam gyvenimui. Su pagarba Jam ir Jūsų kolektyvui, Ramunė.

Ramunė

Ačiū

25 balandžio, 2018

Jūsų kliniką lankiau pirmą kartą. Likau patenkinta. Gydytojas A.Stasiulis labai mandagus, matosi, kad specialistas savo sferoje. viso darbuotojos atlieka savo darbą profesionaliai. Pagrinde noriu pagirti masažistę Astą, labai gerai man darydavo masažą. Alina labai švelni kaip žmogus, daug dėmesio atiduoda pacientui. Linkiu Jūsų kolektyvui sėkmės, laimės ir sveikatos. Pagarbiai, Natalja

Natalija

Благодарю

19 liepos, 2017

Хотелось бы поблагодарить коллектив “Остемеда” за профессиональны й подход к клиенту. Отдельное огромное спасибо девушкам – кинезитерапевта м Рене и Алине. Девушки очень внимательные, обворожительные , дружелюбные и естественно большие профессионалы своего дела. Мне было крайне приятно познакомиться с вашим замечательным коллективом! Атмосфера в Вашем реабилитационно м центре очень дружелюбная, комфортная и теплая. Спасибо Вам! До скорых встреч!

Анджела

Ačiū

2 gegužės, 2017

Dekoju Giedrei uz saziningai ,kruopsciai atliekama limfodrenazini masaza Nuosirdaus darbo rezultatas- sutinusi koja suplonejo 11 cm Sekmes sunkiame darbe! Aciu centro darbuotojams uz malonu bendravima

Regina