Reabilitacijos centras „Ostemeda“ taiko tik natūralius, nekenkiančius organizmui gydymo metodus. Todėl mes efektyviai gydome ne tik vaikus ir suaugusiuosius, bet ir jautrius vaistinėms medžiagoms bei gydymo procedūroms žmones – nėščiąsias, kūdikius, senjorus, neįgaliuosius.

Osteopatija

– tai diagnostikos ir gydymo metodas, kai gydytojas osteopatas lengvai čiuopdamas rankomis nustato pirminę ligos priežastį ir ją koreguoja. Šio gydymo metodo tikslas – žmogaus kūno balanso, imuniteto, vidinių jėgų ir savireguliacijos atkūrimas.

Skaityti plačiau…

Refleksoterapija

– biologiškai aktyvių kūno taškų dirginimas adatėlėmis, elektros srove, šiluma, šviesa, aplikacijomis arba masažu. Gydymo metodas pagrįstas įrodytais ryšiais tarp skirtingų žmogaus kūno dalių – veikiant tam tikrą tašką žmogaus pėdose ar kitose vietose, galima paveikti sergantį organą.

Manualinė terapija

– tai ne tik stuburo, sąnarių, kaulų gydymas rankomis bet ir žmogaus vidaus organų spazmų palengvinimas, kraujotakos gerinimas, vidaus ritmų atkūrimas (visceralinė terapija). Jos tikslas – įveikti skausmus ir grąžinti sąnariams bei stuburui lankstumą, o vidaus organams – sklandų darbą.

Skaityti plačiau…

Fitoterapija

– siūlo moksliniais tyrimais patvirtintus fitoterapinius vaistus – pagamintus iš natūralių augalų vaistinių medžiagų. Augaliniai preparatai turi platesnį veikimo spektrą ir sukelia mažiau šalutinių poveikių nei sintetiniai medikamentai. Dėl šių savybių augaliniai preparatai labiau tinkami lėtinėms ligoms gydyti.

Trigerinių taškų terapija

– tai ypač skausmingų vietų gydymas. Trigeriniai taškai tai itin jautrios zonos, atsirandančios dėl raumenų pertempimo arba ilgalaikių perkrovų. Iš šių taškų skausmas gali plisti į kitus organus (pvz. suspaudus kaklo raumenį – skausmas išplinta galvoje).

Limfedemos gydymas

Limfedema – limfos apytakos sutrikimas, kuris nulemia limfos sąstovį pakenktuose audiniuose. Šis sutrikimas dažnai atsiranda po įvairių chirurginių intervencijų: plastinių, odontologinių, onkologinių operacijų. Taip pat po uždegimo, nėštumo metu, lėtinių venų nepakankamumo, traumos ar net vabzdžio įgėlimo.

Mūsų centre limfedemos gydymui taikomas šiandien geriausius rezultatus demonstruojantis kompleksinis gydymo metodas.

Skaityti plačiau…

Reabilitacija

Procedūros ir programos reabilitacijos centre užtikrina efektyvią reabilitaciją po traumų arba operacijų, nes yra sudaromos atsižvelgiant į individualius paciento ypatumus, sveikatos būklę ir tikslus.Kartu su reabilitacijos specialistais, gydytojais kineziterapeutais, fizioterapeutais, ergoterapeutais dirba ir psichologai, socialiniai darbuotojai, kurie padeda ne tik fiziškai grįžti prie įprasto gyvenimo ritmo, bet ir psichologiškai nusiteikti naujam pozityviam gyvenimui.

Nėščiųjų ir kūdikių gydymas

Reabilitacijos centras „Ostemeda” – vienintelė gydymo įstaiga Vakarų Lietuvoje, siūlanti kompleksines paslaugas nėščioms ir naujagimiams. Nėščiosioms ir kūdikiams negalima vartoti daugelio vaistų bei taikyti įprastų gydymo metodų. Todėl „Ostemedos” centre taikomas gydymas be vaistų, neturintis jokio šalutinio poveikio ir gydo bet kuriuos jautraus organizmo negalavimus ar gimdymo traumas.