Manualinė terapija reabilitacijos centre

Manualinė terapija – tai ne tik stuburo, sąnarių, kaulų gydymas rankomis, bet ir žmogaus vidaus organų spazmų palengvinimas, kraujotakos gerinimas, vidaus ritmų atkūrimas (visceralinė terapija). Jos tikslas – įveikti skausmus ir grąžinti sąnariams bei stuburui lankstumą, o vidaus organams – sklandų darbą.

Manualinė ir visceralinė terapija

Manualinė Terapija (straipsniai) , , , ,

Manualinė ir visceralinė terapija leidžia įveikti funkcinius organų sutrikimus. Tiksliau – įveikti juos lėmusias priežastis. Žmogaus stuburą galima įsivaizduoti, kaip centrinę kūno ašį. Kai ji iškrypsta, įprastą padėtį pakeičia ir kiti vidaus organai. Apie stuburo problemas signalizuoja sprando, juosmens, menčių skausmai, migrenos priepuoliai, galvos svaigimas, pykinimas, nemiga. Gali pradėti tirpti rankos, skaudėti krūtinę. Vargina nuotaikos svyravimai, depresija. Stuburo ir nugaros skausmais gali pasireikšti netgi pilvo raumenų veiklos sutrikimai.

Atramos – judėjimo aparato ligų gydymas

Manualinė Terapija (straipsniai) , ,

Manualinė terapija apima manualinę diagnostiką ir terapiją, t.y. ligos priežasties nustatymą ir gydymą, skausmų šalinimą, normalių judesių ir raumenų tonuso atkūrimą. Gydymo metodas veikia ne tik pažeistą sąnarį, organą, bet ir visą organizmą, didina jo imunitetą, regeneraciją.