Sveikatinimo programos

Visiems, norintiems atsikratyti sveikatos problemų, subalansuoti organizmą bei sustiprinti sveikatą, siūlome įvairias sveikatinimo programas:

Išsamesnė informacija apie kiekvieną procedūrą bus publikuojama artimiausiu metu. O kol kas siūlome susisiekti su mumis bei tiesiogiai ir operatyviai gauti visą dominančią informaciją!

Gydomasis jūros druskų kambarys

Reabilitacijos centre „Ostemeda” druskų kambarys įrengtas naudojant naujausias technologijas. Vokiečių gamybos medicininė įranga „SeaClimate” yra testuota ir licensijuota pagal Vokietijos medicinos produktų įstatymus ir pagamintas pagal aukščiausius kokybės ir funkcionalumo standartus. Skirtingai nuo įprastų halokamerų, šiuo įrenginiu purškiamas sausas, labai smulkių dalelių (0,5 – 5 mikronų) druskos rūkas. Jis negadina drabužių, o mažosios rūko dalelės lengvai patenka į kvėpavimo takus ir absorbuojamos per odą. Tuo tarpu, naudojant halokameras ar kitus natrio chlorido druskų skleidimo įrenginius, drėgnas rūkas pasiekia tik gerklas. Aplinka, kurioje atliekamas 20 minučių terapinis seansas, išlieka sausa.

Išsamiau apie negyvosios jūros druskos poveikį