Gydymas

Pirminė konsultacija

Vizitas reabilitacijos centre „Ostemeda” prasideda nuo pirminės konsultacijos. Konsultacijos metu gydytojas aktyviai bendrauja su pacientu – nustato kada ir kokiomis aplinkybėmis kilo sveikatos problemų, aiškinasi, kas pacientui kėlė nerimą iki tol.

Gydytojas Andrius Stasiulis
1

Diagnostika reabilitacijos centre

Siekdami kuo tiksliau diagnozuoti sveikatos būklę, nustatyti susirgimų priežastis, ištirti organizmo reakcijas į skirtingas medžiagas, maistą, vaistus bei stebėti gydymo eigą, – reabilitacijos centre atliekame visus tam reikalingus ekspres-tyrimus.

Gydymo metodai

Reabilitacijos centras „Ostemeda“ taiko tik natūralius, nekenkiančius organizmui gydymo metodus. Todėl mes efektyviai gydome ne tik vaikus ir suaugusiuosius, bet ir jautrius vaistinėms medžiagoms bei gydymo procedūroms žmones – nėščiąsias, kūdikius, senjorus, neįgaliuosius.

Senior Patient Being Assisted By Female Nurse In Using Walker
robotics-2

Reabilitacijos procedūros

Procedūros ir programos reabilitacijos centre užtikrina efektyvią reabilitaciją po traumų arba operacijų, nes yra sudaromos atsižvelgiant į individualius paciento ypatumus, sveikatos būklę ir tikslus.

Sveikatinimo programos

Visiems, norintiems atsikratyti sveikatos problemų, subalansuoti organizmą bei sustiprinti sveikatą, siūlome įvairias sveikatinimo programas.

Portrait of young nurse holding notepad with her blur team in background