NORĖDAMI SUVOKTI TRIUKŠMĄ – TURIME PAŽINTI TYLĄ.

93

Dar daugiau – mes kasdien išgyvename begalinį tylos ilgesį, dažnai net patys to nesuvokdami. „…Beveik visi, aprašę teigiamą ilgo tylėjimo patirtį, kalba apie palaimą – didžiulį džiaugsmą, toli pranokstantį „laimę” ar „malonumą”, – savo knygoje „Tyla”, įvedančioje mus į kasdienei ausiai retai begirdimą pasaulį, rašo Sara Maitland .

Vargu, ar mūsų mobiliame pasaulyje galime sau leisti visą laiką gyventi tokioje prabangoje, kaip tyla. Bet galime pasiimti savo pusvalandį maksimaliai atpalaiduojančios ramybės mūsų idealiai izoliuotame Jūros druskų kambaryje. Jame atrasite gamtos prieglobstį atitinkančią atmosferą, prisodrintą tirštos tylos ir maksimalios koncentracijos druskos mineralų, vienu metu darančių mūsų organizmui antialerginį, antidepresinį, antiuždegiminį, antivirusinį, regeneruojantį ir energizuojantį poveikį.

Tyla ir atpalaiduojanti ramybė – yra neatsiejama haloterapijos dalis. Tik visiškoje tyloje ir gerai atsipalaidavę mes gebame pajusti , kaip su kiekvienu giliu įkvėpimu maži druskos kristalai pradeda cirkuliuoti mūsų kūnu, augindami energiją ir stiprybę jame, kaip pamažu tarsi nuskaidrėja ir kūnas, ir mintys.

Už simbolinę 1 Eur priemoką, visą pusvalandį galėsite rezervuotis tik sau ar savo šeimos nariams.

Negyvosios jūros kambaryje draudžiama naudotis kompiuteriniais ar mobiliais įrenginiais. Vienu metu į kambarį įleidžiama ne daugiau 3 asmenų (2 suaugę + vaikas, 1 suaugęs + 2 vaikai).
Taip daroma ne tik dėl jūsų ramybės užtikrinimo. Būtent tokiam kiekiui žmonių yra paskaičiuota maksimalaus poveikio druskų koncentracija.

Vertėtų labai skeptiškai vertinti druskų kambarius, eksploatuojamus kaip masines susibūrimo vietas. Nebent tokius apsilankymus traktuojate kaip šeimyninę pramogą, o ne gydomąją terapiją.

Ir neužmirškime, kad mūsų vaikams tyla reikalinga nemažiau nei mums, suaugusiems. Nevenkime jiems suteikti galimybę pabūti vieniems su savimi tyloje. Ar daug vietų, kur galime jiems tai leisti?

Daugiau apie gydomąjį Negyvosios Jūros druskų efektą >>>
Daugiau apie galimybę įsigyti Haloterapijos abonementus >>>