Kuo ypatingas NEGYVOSIOS JŪROS druskos poveikis pavasarį?

kaciukaii.preview

Negyvoji jūros druska savo sudėtimi iš esmės skiriasi nuo mums įprastos valgomosios druskos ir net mūsų Baltijos jūros druskos sudėties. Jei kitų druskų ir valgomosios druskos didžiąją dalį sudaro natrio chloridas (NaCl) – net iki 97 proc., tai Negyvosios jūros druskose natrio chlorido yra tik 12-18 procentų, o pagrindiniais komponentais yra kalis, magnis, bromas ir kt . 

KALIS – reguliuoja vandens balansą oranizme, palaiko rūgščių-šarmų pusiausvyrą, ramina nervinę įtampą; svarbus raumenų veiklai, ląstelių medžiagų apykaitai, ląstelių energijai, nervinių impulsų ir fermentų veiklai.

MAGNIS – aktyvina odos fermentus ir reguliuoja odos pleiskanojimą bei energijos apykaitą, apsaugo nuo streso hormonų, dalyvaujančių baltymų, riebalų ir angliavandenių gamyboje; apsaugo širdies raumenį nuo kalcio perkrovos, apsaugo raumenis nuo mėšlungio ir padeda atpalaiduoti raumenis.

BROMAS – kovoja su kenksminga odos flora ir reguliuoja odos keratinizaciją; skatina gilų nervų sistemos ir raumenų atpalaidavimą.  Mineralų koncentracija Negyvosios jūros druskose dešimtimis kartų didesnė nei kitų jūrų druskoje . Negyvosios jūros druskose mineralų koncentracija sudaro iki 340-350 promilių, kai pavyzdžiui Viduržemio jūros druskose – tik apie 40 promilių.  Vienos haloterapijos, nors ir derinamos su natūralios gamtos procedūromis, norimiems išvaizdos ir savijautos pokyčiams pasiekti tikrai nepakaks. Minimalus rekomenduotinas haloterapijų kiekis – 5(penkios).  Todėl rekomenduotume įsigyti Haloterapijos abonemetus, kas ženkliai sumažina vienos procedūros kainą, ypač jei lankotės su vaikaisHaloterapijų įsigijimas ir kainos – žiūrėti čia- Haloterapijos abonemetai.

Daugiau apie Jūros druskų teikiamą naudą skaitykite čia https://ostemeda.lt/gydomasis-jros-drusk-kambarys

Registruotis būtina iš anksto:
telefonu +370 615 55 018; +370 612 46 775
arba el.paštu:info@ostemeda.lt

OSTEMEDA – JŪSŲ GERA SAVIJAUTA ILGAM !