Kad pavasaris su Velykomis neužgultų Jūsų sunkia našta arba kaip nepaversti švenčių kančia

Velykinis savaitgalis

Apimti niūrių minčių, nusivylimo ir nepasitenkinimo savimi, savo gebėjimais ir savo išvaizda, griebiamės to, ko griebtis reikėtų paskiausiai – visą savaitgalį skiriame namų tvarkai, neleisdami sau nei pasimėgauti atsigaunančia gamta , nei patiems pailsėti. O tada ateina pirmadienis, ir ateina pasekmės. Net jei mūsų nepaguldė širdies smūgis ar insultas, kuris būtent dėl šių priežasčių dažniau nei įprastai ištinka pirmadieniais tarp 8 ir 10 val., – gyvenimas apsikuopus šviesesniu netapo. Atvirkščiai – pavasaris su visomis Velykomis užgulė sunkia našta. Sakot kažin, ar geriau pasijusime viską metę ir išlėkę kur į gamtą visam savaitgaliui, o paskui visą savaitę graušdamiesi dėl neatliktų ruošos darbų ir „sugadintų” Velykų. Irgi tiesa.

Bet tik todė, kad nežinome, jog užsukę į Druskų kambarį haloterapinėms procedūroms – mineralinių medžiagų gausime didesnį kiekį nei per abi savaitgalio dienas praleistas atviroje gamtoje kartu sudėjus.

Žinoma, pasivaikščiojimai pajūriu, kvėpuojant jodu prisodrintu oru, besimėgaujant natūralios saulės voniomis, atpalaiduojančiu ritmu nušoliuojant kelis ar net keliasdešimt kilometrų pėstute ar dviračiu – didžiulė gamtos dovana, kurią mes, pajūrio gyventojai, turėtume išnaudoti kur kas dažniau.

Bet – jei prieš tai apsilankysime Negyvosios jūros druskų kambaryje ir suaktyvinsim organizmą koncentruotu mineralų poveikiu – buvimu gryname ore pasieksime žymiai stipresnį efektą ir per žymiai trumpesnį laikotarpį.

Gal tada užteks laiko ir namų ruošai? Ir laiko, ir energijos, ir optimizmo – garantuojam. Ir netgi būsite tikri, kad išvengsite nemalonių pasekmių, kurias gali prisišaukti neužgrūdintas organizmas, per ilgai užsibuvęs apgaulingai permainingoje gamtoje.

Aišku, vienu haloterapijos ir gamtos procedūrų kokteiliu vargu ar pavyks pasiekti norimų pokyčių išvaizdoje ir savijautoje, bet po kokių 5-10 seansų, jei nedarysime didelių pertraukų tarp seansų, rezultatu pradžiuginsite ir save, ir aplinkinius. Todėl vertėtų įsigyti HALOTERAPIJOS PROCEDŪRŲ ABONEMETUS, kurie ženkliai sumažins vienos procedūros kainą.

Daugiau apie Jūros druskų teikiamą naudą