HALOTERAPIJOS ABONEMENTAI

Specialiai Jums sukūrėme paslaugų paketus taip, kad didesnis užsakytų paslaugų kiekis stipriai sumažintų vienos procedūros kainą.
Nes mes siekiame:

–  kad jūsų apsilankymai taptų sistemingais, neapsiribojantys vienu kartu, ir kad taip jūs pasiektumėte maksimalaus efekto;
– kad seansus galėtumėte lankyti visa šeima, nenuskriausdmi nei vieno šeimos nario ir nestresuodami dėl terapijos įkainių.

2018 m. įkainiai haloterapijos procedūroms

NEGYVOSIOS JŪROS DRUSKŲ KAMBARYJE

1 kartas

5 kartai

10 kartų

 

SUAUGUSIAM

5

24

35

VAIKUI (nuo 4 iki 14 metų)

4

14

25

S+V (1 suaugusiam kartu su 1vaiku)

8

35

45

Kiekvieno seanso metu MAKSIMALIAI IŠNAUDOKITE PUSVALANDĮ, praleistą Negyvosios jūros druskų kambaryje:

– Pasimėgaukite KAVOS PUODELIU, su švelniu druskos prieskoniu, suteikiančiu kavai papildomo sodrumo.
– Sustiprinkite druskos garų poveikį atliekamais KVĖPAVIMO PRATIMAIS.
– Su  šeimos nariais , vaikais, kolegomis ATSIKRATYKITE GALIMAI BENDRO VIRUSO ir tuo pačiu visą pusvalandį turiningai praleiskite drauge.
– Pasinaudokit proga maksimaliai ATSIPALAIDUOTI ir NUIMTI STRESĄ.
Jei  šalia nepažįstamo žmogaus jums to padaryti nepavyksta, už simbolinę 1 Eur priemoką seansui bus registruojami tik jūs, jūsų šeimos ar bičiulių nariai, net jei jie neužpildytų visų vietų.

Paslaugos teikimo sąlygos:

– Abonemento paslaugomis jūs galite naudotis darbo valandomis bet kuriuo jums patogiu laiku. Abonemento kaina nuo paros laiko – vakaras, diena tai ar rytas  – nepriklauso.
– Registruotis reikia išanksto, todėl rekomenduojame užsiregistruoti iškart visom abonemento galiojimo dienom, kad mūsų druskų kambario užimtumas nekoreguotų jūsų planų ir gerų įpročių .
– Maksimalus skaičius žmonių kambaryje vieno seanso metu : 3 suaugę + 2 vaikai arba 2 suaugę + 3 vaikai.

– Mažamečius vaikus be suaugusiojo į Druskų kambarį nuo šiol įleisime tik nuo 6 metukų. Tokiu būdu norime užtikrinti jūsų vaiko saugumą, kad atsidūrusi viena nepažįstamoje aplinkoje jūsų atžala nepatirtų bereikalingo streso. O  tėveliams nereiktų lakstyti prie Duskų kambario langelio, žvilgčiojant, kaip ten laikosi vienas paliktas mažasis šeimos narys.

Registruotis būtina iš anksto:

telefonu +370 615 55 018; +370 612 46 775
arba el.paštu:  info@ostemeda.lt

OSTEMEDA – JŪSŲ GERA SAVIJAUTA ILGAM !