Gydaisi teisingai, bet virusinė infekcija vis tiek baigiasi komplikacija?

Untitled-7

IMUNITETO STIPRINIMAS – YRA PRIVALOMA VEIKSMINGO VIRUSINĖS LIGOS GYDYMO DALIS. Turim tai suvokti. Taškas

Vienas iš efektyviausių imuninės sistemos stiprinimo būdų, žinomų žmonijai daugiau nei 4000 metų, – tai gydymas Negyvosios jūros druskų garais, specialiai tam įrengtuose Druskų kambariuose, kurie šiandien yra patobulinti inovatyviomis technologijomis, leidžiančiomis pasiekti patalpoje maksimaliai veiksmingą mineralų koncentraciją. Ir pripažinkim, kad tam neprilygs pasivaikščiojimai jūros pakrantėmis ar pakvėpavimas druskų garais namų sąlygomis .

Negyvosios jūros vandens druskingumas maždaug 8,6 karto didesnis nei kitų jūrų. O mineralinių medžiagų koncentracija joje siekia 340-350 promiles, tuo metu kai kai pavyzdžiui Viduržemio jūroje – tik apie 40 prom. Jau nekalbant veiksmingumą naujosios technologijos, kuria reikiama mineralų koncentracija į patalpą įpurškiama smulkučiais lašeliais, žymiai greičiau įsiskvebiančiais į mūsų organizmą.

Todėl, jei pajutote pirmuosius peršalimo simptomus ar aplink padaugėjo įtartinai snargliuojančių ir kosinčių, – važiuodami į darbą ar po jo, nepatingėkite užsukti į mūsų NEGYVOSIOS JŪROS DRUSKŲ KAMBARĮ. Ir ypač, jei šią procedūrą į gydymo planą įtraukė gydytojas.

O užsukę – maksimaliai  išnaudokite visą pusvalandį praleistą jame:
– Pasimėgaukite KAVOS PUODELIU, su švelniu druskos prieskoniu, suteikiančiu kavai papildomo sodrumo.
– Sustiprinkite druskos garų poveikį atliekamais KVĖPAVIMO PRATIMAIS.
– Su  šeimos nariais , vaikais, kolegomis ATSIKRATYKITE GALIMAI BENDRO VIRUSO ir tuo pačiu visą pusvalandį turiningai praleiskite drauge.
– Pasinaudokit proga maksimaliai ATSIPALAIDUOTI ir NUIMTI STRESĄ. Jei  šalia nepažįstamo žmogaus jums to padaryti nepavyksta, už simbolinę 1 Eur priemoką seansui bus registruojami tik jūs, jūsų šeimos ar bičiulių nariai, net jei jie neužpildytų visų vietų. Beja, vaikus be suaugusio į Druskų kambarį nuo šiol įleisime tik nuo 6 metukų, norėdami užtikrinti jūsų vaiko saugumą, kad atsidūrusi viena nepažįstamoje aplinkoje jūsų atžala nepatirtų bereikalingo streso. O ir tėveliai jausis ramiai, jei nereikės lakstyti prie langelio, žvilgčiojant, kaip ten laikosi vienas paliktas mažasis šeimos narys. Abonentų kainas rasite čia.

Abonemento paslaugomis jūs galite naudotis darbo valandomis bet kuriuo jums patogiu laiku – abonemento kaina nuo paros laiko , vakaras , diena tai ar rytas , nepriklauso.
– Registruotis reikia išanksto, todėl rekomenduojame užsiregistruoti iškart visom abonemento galiojimo dienom, kad mūsų druskų kambario užimtumas nekoreguotų jūsų planų ir gerų įpročių .
– Maksimalus skaičius žmonių kambaryje vieno seanso metu : 3 suaugę + 2 vaikai arba 2 suaugę + 3 vaikai.

Daugiau straipsnių apie gydymosi druska procesą ir druskos poveikį organizmui: