Vitamino D tyrimas Klaipėdoje

Vitamino D, B12 ir feritino tyrimas

TYRIMAS D+ kompleksas kraujo tyrimas

Dabar TYRIMAS D+ kompleksas ( VitD3+VitB12+Feritinas) TIK 27 eur. (vietoje 49 eur.)!!!

Akcija tyrimui galioja iki 2021-11-16.

P.S. praktika rodo, kad daugeliui pacientų trūksta vitamino D. Skirtumas tik tai, koks kiekis vitamino D reikalingas. Ar užtenka gerti profilaktiškai, ar reikia didesnės dozės. Esant poreikiui gydytojas išrašo receptą stipresniai vitamino D dozei.

 

Kodėl reikia vitamino D tyrimo? Vitamino D trūkumo pradžią parodo tik kraujo tyrimas, nes sveikata pablogėja gerokai vėliau. Na, o jei jau pradėjote dažniau peršalti ar net gripuoti, jaučiate nuovargį, apima depresija, skauda kaulus, apatinę nugaros dalį ar raumenis, paskubėkite pasidaryti vitamino D tyrimą.

Vitaminas D – kovoja su infekcijomis, slopina uždegiminius procesus, pagerina kalcio įsisavinimą, lemia sveiką kaulų būklę. Tai pat stiprina mūsų imuninę sistemą, padeda jai įveikti įvairių virusų ir bakterijų atakas. Pakankamas šio vitamino kiekis kraujyje suteikia energijos, gerėja gyvenimo kokybė, našumas.

Vitaminas B 12 dalyvauja nervų sistemos, genetiniuose procesuose, taip pat reguliuoja maisto energijos kaupimą raumenų audiniuose ir kraujodarą, mažina cholesterolio koncentraciją kraujyje.

Feritinas svarbus rodiklis, atsakingas už geležies organizme atsargas. Pasaulinės sveikatos organizacijos (PSO) duomenimis, dėl geležies stokos atsirandanti mažakraujystė vargina kas trečią pasaulio gyventoją. Negydant mažakraujystės, galimos komplikacijos: širdies ritmo sutrikimai gali išsivystyti depresija, ūmi psichozė, demencija, impotencija, visiškai sutrikti eisena, tirpsta galūnės ir kt.

Registracija tel. +370 615 55 018