Reabilitacijos centre taikomas Qigong masažas!

Štai kaip pati profesorė Louisa Silva aiškina qigong masažo esmę:

„Čigong masažas padeda vaiko kūnui ir protui sveikai ir stipriai augti. Čigong yra labai senas gydymo mokslas, kuris masažą taiko žmogaus gydymui ir jo gyvybinės energijos sustiprinimui. Kai mes atliekame čigong masažą savo vaikams, mes sujungiame dvi milžiniškas energijas kartu: labai senas kinų medicinos žinias ir tėvų meilę savo vaikui. Žinios ir meilė, kartu paėmus, gali nuversti kalnus. Todėl, kai čigong masažą penkis mėnesius atlieka patys tėvai, rezultatai būna stulbinami!..“

Kiekvienas iš mūsų turi energiją, todėl kiekvienas turime ir kanalus bei taškus, kurie palaiko mus sveikus. Kuomet bent vienas kanalas yra užblokuotas – jaučiame skausmą. Gydymas pagal Qigong masažą šalina užblokuotus kanalus, t.y. šalina skausmą. Todėl jei norime padėti vaikui pašalinti skausmą tam tikroje vietoje privalome susiskoncentruoti ties ta vieta ir dirbti tol, kol skausmas praeis.

Kad galėtumėte praktikuoti Qigong reikalinga:

  • Išmanyti energijos anatomiją;
  • Mokėti šio masažo atlikimo technikas;
  • Turėti žinių apie kinietišką masažą ir jo esmę;
  • Norėti padėti vaikui.

1. Energijos anatomija:

Nuo senų laikų yra žinoma, kad žmogus yra ne tik kūnas, bet tuo pačiu ir protas bei dvasia. Tai reiškia, jog, kuomet dirbate su žmogaus energija, tai dirbate su jo kūno, protu ir dvasia.

2. Atlikimo technikos esminiai elementai:

alt

Kiekvieno žmogaus pėdoje yra centrinė ašis, kuri masažo metu turi būti tiesi ir subalansuota. „Ostemeda“ specialistės Jums parodys, kur tiksliai yra toji ašis ir nurodys ką ties šia vieta reikia atlikti.

alt

Kiekvienas žmogus turi besitęsiančią cirkuliaciją, kuri mūsų išore keliauja žemyn, o viduje grįžta į viršų. Šis procesas kartojasi nuolatos.

alt

Kiekvienas turime 3 pagrindinius energijos šaltinius:

  • Viršutiniai energijos šaltiniai: smegenų ir dvasinis vystymasis
  • Vidurinieji energijos šaltiniai: žmogiškumo ir bendravimo vystymasis
  • Žemieji energijos šaltiniai: fizinės stiprybės. Tai yra visų energijos šaltinių pagrindas.

3. Žinomumas:

Šis masažas yra labai interaktyvus. Tėveliai turi norėti padėti vaikui, stebėti jį, matyti kas vyksta su vaikučio kūnu, masažo metu, stebėti jo rankas, akis, klausytis kiekvieno vaikučio garso ir mėginti suprasti bei žinoti ką vaikas nori pasakyti. Žinojimas ir supratimas garantuoja tarpusavio ryšį, susijungimą.

4. Noras padėti vaikui:

Žinojimas ir noras padėti garantuoja 70% sėkmės. Todėl labai svarbu ne tik žinoti ir suprasti, bet ir norėti bei tikėti, kad vaikui galima padėti.

Įgyvendinus visus šiuos etapus Jūs galėste padėti autizmu sergančiam vaikui pasijausti geriau. Kad gautumėte reikiamos informacijos ir išmoktumėte masažo atlikimo technikos siūlome Jums apsilankyti reabilitacijos centre „Ostemeda”, kur mūsų specialistės Veronika ir Ana išmokys Jus visų reikalingų technikų ir suteiks visapusiškos informacijos.