Pasveikti kalbant ir prisimenant

Biodekodavimas – tyrimo metodas, kuriuo galima ištirti, kaip mintys ir emocijos iš praeities ir dabarties daro įtaką žmogaus struktūrai ir kaip šie pokyčiai atsiliepia įvairiose žmogaus gyvenimo srityse. Mokslininkai įrodė, kad „ligos“ neegzistuoja betarpiškai, jos yra biologinės programos, kurios turi tam tikrą prasmę. Liga yra laikoma kodu, tam tikros organizmo istorijos matrica.

Terapeutai padeda pacientų asmeninėje gyvenimo istorijoje rasti siužetą ir jo inicijuotą neigiamą smegenų veiklos programą. Tokia programa gali sukelti tiek fizinį skausmą, tiek psichologinius sunkumus, kurie trukdo pacientams gyventi normalų gyvenimą. Šeimos istorijos yra saugomos giliai mūsų DNR kartu su kitais faktoriais ir gali lemti tai, kiek turtingi ar vargšai, liekni ar stori, laimingi ar nelaimingi mes būsime. Savarankiško gijimo procesas (biodekodavimas) leidžia išsiaiškinti pacientų istorijas, susijusias su sveikata, darbu, šeima, turtine padėtimi ir kt., bei neutralizuoti žalingas organizmo programas, veikiančias pasąmonės lygmenyje. Terapeutai inicijuoja naujas sveikimo programas, paremtas organizmo savireguliaciniais procesais.

Visi stresai, ligos ir kitos vadinamosios programos pasireiškia simptomais per žmogaus organus: kepenis, kaulus, akis… Todėl ir ligos yra gydomos remiamas žiniomis apie jų funkcijas. Pavyzdžiui, odos funkcija – apsauga nuo išorinio pasaulio. Todėl, jeigu organizmas puolamas, oda tampa storesnė – sugiję randai pasidengia storesniu odos sluoksniu. Viena kepenų funkcijų yra organizmui būtino glikogeno tiekimas, todėl jeigu trūksta maisto, kepenys padidėja ir kaupia atsargas.

Biodekodavimas leidžia aptikti traumą ir iššifruoti daugelį psichoemocinių sutrikimų „klausantis ir suprantant“ biologinius simptomus.

Problema yra ne liga, o tai, kas ją sukelia: šokiruojantis įvykis, kurį žmogus išstumia, pašalina. Kiekvienas simptomas, kiekviena liga prasideda labai tiksliu, specifiniu šoko momentu. Biodekodavimas analizuoja prasmę, nes žmonės gyvenime įvykiams suteikia etiketes, interpretuoja išorinius faktus ir suteikia jiems prasmę.

Tai gali mus priversti kentėti, bet gali ir padėti iš esmės pažinti save. Įvykio reikšmė skatina emocijas, kurios gali sukelti tiek skausmą ir kančias, tiek atradimą ir gyvenimą. Išgyti galima jau ankstyvosiose stadijose, nes kartais žmogui užtenka pripažinti problemą, kad prasidėtų savaiminis sveikimo procesas.

Organizmas turi viską, ko reikia atrasti ligos šaltinius, pašalinti sutrikimo priežastis ir užkirsti kelią ligoms. Biodekodavimo specialisto tikslas – padėti žmogui pačiam „atrasti“ ligos priežastį, ją suvokti ir pašalinti.