Kraujo tyrimai

Mūsų organizmas nuolat dirba. Ir nesvarbu dirbame, ilsimės ar miegame. Biocheminės reakcijos vyksta nuolat, tuo metu į kraują išskiriama tam tikrų medžiagų. Kurios reaguoja pirmiausiai, vos tik sutrinka kuri nors funkcija, neretai dar pries prasidedant ligos simptomams. Tikslingai atlikus reikiamus kraujo tyrimus, galima nustatyti įvairiausius uždegimus, kraujo sistemos ligas ir ankstyviausius kitų ligų požymius, tokias kaip artrozės, reumatas ir pan.

Mūsų reabilitacijos centras “Ostemeda”, bendradarbiauja su kraujo laboratorijomis. Todėl centre dirbantys gydytojai, diagnozei nustatyti, patikslinti ar atmesti savo pacientams gali pasiūlyti išsamius kraujo tyrimų paketus, konkrečiu atveju, bei pavienius kraujo, šlapimo tyrymus. Gydytojo konsultacija, atlikus tyrimus, mūsų centre papildomai Jums nieko nekainuos.  gauti kraujo tyrimų rezultatai leidžia nustatyti/patikslinti susirgimą, todėl parinkto gydymo procesas tampa efektingesniu. 

SVARBU ŽINOTI: kad prieš atliekant kraujo tyrimus rekomenduojama 8 – 12 valandų nevalgyti, 1-2 dienas prieš tyrimą nevartoti alkoholio, bent valandą prieš imant kraują nerūkyti ir bent 10 – 15 minučių pailsėti ir nusiraminti, pranešti tyrimą atliekančiam gydytojui apie vartojamus vaistus, atliekamas procedūras ar kitas intervencijas.