Renkama relaksacinė grupė

Relax ostemeda grupe

Esame išmokyti siekdami bet kokio tikslo ar užsiimdami kasdiene veikla dėti kuo daugiau pastangų, sutelkti visas jėgas ir atiduoti visą save – tik tada galėtume tikėtis gero rezultato.Tačiau dažniausiai, pasiekę savo tikslą, jaučiamės tokie pavargę ir išsekę, kad nebegalime džiaugtis, o kartais ir tęsti savo mėgstamos veiklos. Ilgą laiką išgyventos neigiamos emocijos sukelia psichoemocinius ir psichosomatinius sutrikimus.
Žmogaus organizmas – tobula, save gydanti, palaikanti ir reguliuojanti sistemų visuma. Bet mūsų kultūroje priimta visur ir visada vadovautis logika, kuri dažnai nepaiso pojūčių ir vidinių poreikių signalų. Tuomet kenčiame patys. Jaučiamės pavargę jau ryte, susiaurėja interesų ratas, pradedame sirgti.
Relaksacija – tai galimybė pamiršti, nurimti ir įsiklausyti į save, pajausti savo poreikius, norus bei rasti vidinius resursus.

Relaksacija suteikia galimybę:
1. Nuraminti protą, sustabdyti mintis, kurios kelia nerimą, trukdo normaliam miegui bei poilsiui;
2. „Įjungti” organizmo sveikimo procesus;
3. Nuraminti emocijas bei jausmus;
4. Tapti darbingesniu ir efektyvesniu bet kurioje gyvenimo srityje;
5. Lengviau pakeisti elgesio modelius, kurie sąlygoja sveikatos sutrikimų, ypač lėtinių, atsiradimą (hipertonija, depresija, galvos skausmai, raumenų įtampa, virškinimo sutrikimai ir pan.)

Relaksacija grupėje efektyvesnė – stebėjimais nustatyta, kad emocinė būsena užkrečiama – šalia relaksuojantys žmonės padeda atsipalaiduoti. Taip pat svarbus faktorius, kuris padeda keistis – grupės narių pasidalinimas savo patirtimi: išgirsite kitą nuomonę, rasite naujų galimybių ir praplėsite pažįstamų ratą.

Reabilitacijos centre „Ostemeda” renkama grupė, kurioje Jūs išmoksite atsipalaidavimo ir streso įveikos technikų, padėsiančių savarankiškai ir efektyviai pašalinti kasdienio streso poveikį.
• Kurso trukmė: 2 mėnesiai – 8 užsiėmimai,
• Intensyvumas – 1 kartas per savaitę,
• Vieta – reabilitacijos centras Ostemeda,
• Laikas – pirmadieniais 18:00-19:00,
• Kurso kaina – 160 lt,
• Apranga – patogi gulėjimui,
• Kurso pradžia – spalio 28 d.