Pakraukime save biodinamine energetika – be jokių dirgiklių ar cheminių medžiagų.

shumann 3d 3


Medikų įvertinimas

Med.mokslų daktaras Anton Ferdinand Flaig, gydytojas ortopedas, sportinės medicinos srities specialistas, stuburo ir sąnarių ligų, artrozių specialistas:
Žmogui reikia judėti, kad būtų sveikas ir aktyvus. Deja mūsų kasdienis gyvenimas susijęs su sėdima veikla ir statinėmis kūno padėtimis. Mes sėdime darbe, automobilyje arba prie kompiuterio, nors pagal savo prigimtį žmogus yra „judrus padaras” .Todėl geras, apkrovos veikiamas raumenų aparatas yra labai svarbus bendrai savijautai, ištvermingumui ir kūno rengybai. Efektyvi raumenų sistema veikia be skausmo, judėjimas apsaugo nuo greito fizinio nuovargio. Judėjimas padeda palaikyti formą, didina aktyvumą ir, hormonų išsiskyrimo dėka, daro mus laimingais.

Platformos Schuman 3D naudojimas gali padėti pasiekti stebėtinų rezultatų:
pagerina bendrą ir lokalinį judrumą ir raumenų koordinaciją
padidina raumenų jėgą ir darbingumą
pagerina kraujo cirkuliaciją ir medžiagų apykaitą.

Stimuliuojantis Schumann 3D poveikis neapsiriboja atskirais organais ir audiniais, o išplinta po visą mūsų organizmą, tokiu būdu suteikia daug galimybių panaudojant esant pačioms įvairiausioms sveikatos problemoms. Dėl unikalaus veikimo mechanizmo, kurio pagrindas yra profesoriaus Šumano atradimas, natūralių mūsų organizmui, sukamų į dešinę pusę judesių pagalba, kūnui perduodama energija, tokiu būdu gerinama ląstelių vidaus apykaita ir stimuliuojamos visos organizmo funkcijos. Dingsta raumenų įtampa, jungiamųjų audinių pakitimai, žymiai pagerėja judrumas ir ištvermingumas.

Kruopščiai suderinti trimačiai vibravimai palaipsniui pripildo mūsų organizmą energija, o poveikis plinta ne tik į raumenis, bet ir į kitus audinius, tokius, kaip nervų ląstelės, limfa ir kt., todėl stebimas išplitęs teigiamas poveikis:

  • pagerėja bendras darbingumas;
  • auga apsauginės jėgos;
  • mažėja skausmai nugaroje ir sąnariuose;
  • mažėja stresas ir nemiga;
  • raumenų masės ir kalorijų deginimo aktyvavimo dėka krenta svoris.

Platforma Schuman 3D pagreitina reabilitaciją po sąnarių ir stuburo operacijų, o taip pat po sportinių traumų. Platforma teigiamai veikia gydant raumenų traumas ir blauzdinio pėdos ar kelio sąnario raiščių plyšimus. Tokiu būdu, platforma idealiai tinka esant bet kokių judėjimo organų susirgimui, pradedant nuo panaudojimo sporto srityje, baigiant sąnarių, stuburo ir raumenų problemomis, atsiradusiomis dėl natūralaus senėjimo. Platforma neturi blogo šalutinio poveikio, ją gali naudoti vaikai ir pagyvenę žmonės.
Teigiamai veikia gydant raumenų traumas ir blauzdinio pėdos ar kelio sąnario raiščių plyšimus.
***
Nugaros skausmais mūsų kūnas signalizuoja apie įvairias problemas ir ligų atsiradimą.
Kadangi nugaros skausmai yra paplitęs reiškinys visame pasaulyje ir nuolat pasikartoja, negalime jo ignoruoti ir bandyti nuo jo pasislėpti- sako daktaras Ditmar Krauzė, „Žaliojo kryžiaus” atstovas.
Skausmų priežastys įvairios. Dažnai nusiskundimus dėl nugaros skausmų lemia neįprasta arba netolygi raumenų įtampa. Stresas, baimė dėl ateities, nerimas dėl šeimos ir kiti psichologiniai pergyvenimai taip pat gali būti nugaros skausmų priežastimi. Paprastai skausmai atsiranda dėl kelių priežasčių vienu metu. Todėl reikia naudoti įvairias profilaktines priemones arba terapiją, veikiančią ir fizines, psichologines skausmų atsiradimo priežastis.

Jan Peter Jansen – gydytojas iš Berlyno :
– Skausmo atsiradimo priežastis gali pašalinti reguliarus fizinis aktyvumas ir stresų įveikimo strategija. Nugaros skausmai neturi sukelti baimės, juos reikia vertinti kaip signalą, kad reikia daugiau rūpintis savo fizine ir psichine sveikata.
– Nuo ūmaus skausmo padeda apkrovimų mažinimas, ramybė ir šiluma. Stiprius, jautrius spaudimui raumenų sukietėjimus, spazmus ir blokadas platforma Schuman 3D padės sumažinti stimuliuojančios biodinaminės energijos pagalba. Ji padės aktyvuoti kraujotaką ir atpalaiduoti raumenis.

Schumann 3D platformos poveikis padeda esant:

*Atrozei,
*artritui,
*tarpslankstelinėms išvaržoms,
*profesinio išsekimo sindromui,
*celiulitui,
*kraujotakos sutrikimams,
*sąnarių, nugaros,
*galvos skausmui,
*venų išsiplėtimui,
*limfos sutrikimams,
*libido praradimui,
*Bechteriovo ligai,
*osteoporozei,
*Parkinsono ligai,
*virškinimo sutrikimams,
*reumatui,
*viršsvoriui,
*šlapimo nelaikymui,
*stresui.

Schumann 3D platformos negalima naudoti esant:
*nėštumui
*ūmioms trombozėms
*ūmiems uždegimams ir traumoms
*nesugijusiems lūžiams
*naujai įdėjus implantus
*pooperaciniu laikotarpiu, kai reikia vengti krūvių
*atšokus tinklainei.