Lojalumo akcija savo gera savijauta sąmoningai besirūpinantiems OSTEMEDOS pacientams.

Lojalumo akcija1B
  1. NEGALAVIMUS SUNKU SUSIETI SU SUVALGYTU MAISTU Skirtingiems organizmas netoleravimas PASIREIŠKIA LABAI SKIRTINGAIS SIMPTOMAIS. Vieniems sustreikuoja virškinimo sistema, kitiems gi atsiranda kvėpavimo, judėjimo, odos ar net nervinio pobūdžio negalavimai. Galų gale SIMPTOMAI IŠRYŠKĖJA TIK PO TAM TIKRO LAIKO, o vartojant netoleruojamą produktą nuolatos, perauga į lėtinio uždegimo procesą.
  2. PIRMINIAI NEGALAVIMAI NĖRA MIRTINAI PAVOJINGI. Kol maisto netoleravimo išprovokuoti uždegiminiai procesai neišsivysto į gyvybiškai pavojingą ligą, žmogui sunku prisiversti atsisakyti susiformavusių mitybos įpročių.
  3. GYDYMAS NESIŪLO GREITO VEIKIMO „STEBUKLINGOS PILIULĖS”. Prie greito gyvenimo ir greito gydymo pripratusį žmogų apninka klausimai: pasidariau tyrimą, o kas toliau? Jokio vaisto? Tai kokia čia liga, jei nėra vaisto? Jau įpratome tvirtinti, kad MAISTAS – ir yra VAISTAS. Tik gaila, kad dar ne visada šis tvirtinimas tampa sąmoningu pasirinkimu.
  4. BAIMĖ NESUGEBĖTI ATSISAKYTI SUSIFORMAVUSIŲ MITYBOS ĮPROČIŲ. Natūralu, kad mums lengviau pateisinti savo silpnybes, nei pripažinti, kad mums sunku jų atsisakyti. Mitybos specialistai siūlo – išmokime apie save ir maistą galvoti pozityviai. Galvokime, ką galime padaryti, o ne ko negalime. GALVOKIME, KĄ GALIME VALGYTI, o ne ko negalime.
  5. ĮSITIKINIMAS, JOG ĮPRASTŲ PRODUKTŲ RIBOJIMAS TRUKDYS MĖGAUTIS MAISTU. Tuo metu, kai netoleravimo procesus tiriantys specialistai kaip tik siūlo VALGYTI, KUO ĮVAIRESNĮ MAISTĄ. Tik taip aprūpisime organizmą reikalingomis maistinėmis medžiagomis ir sumažiname maisto netoleravimo atsiradimo riziką.

Visi mitai ir baimės gimsta iš nežinojimo. Food DetectiveTM – yra mūsų kelias į žinojimą ir savęs pažinimą. Vos 40 minučių – ir jūsų mitybos įpročiai kaip ant delno.

Ta proga mes nusprendėme nuolaidas taikyti sąmoningiems ir valingiems OSTEMEDOS pacientams, kurie rūpinasi savo sveikata ir sąmoningai gerina savo savijautą. Jiems ir jų artimiesiems tyrimas mūsų centre bus atliekamas tik už 95 Eur.
Išsamiau apie maisto netoleravimo tyrimą Food DetectiveTM >>>