Misija ir vizija

Reabilitacijos centras „Ostemeda” gydo vaikus ir suaugusiuosius, teikia reabilitacijos paslaugas, siūlo natūraliųjų metodų sveikatinimo programas. „Ostemeda” – vienintelė gydymo įstaiga Vakarų Lietuvoje, kurios specializacija – gydyti ligų priežastis, o ne simptomus.

Dažniausiai į gydytojus kreipiamasi dėl nugaros, galvos, vidaus organų skausmų. Lengviausia išrašyti  slopinančius skausmą vaistus, žmogus jaučiasi „pasveikęs“, tačiau skausmai sugrįžta vėl ir vėl, o jiems pašalinti kiekvieną kartą reikia vis stipresnių vaistų.

Taikydami pažangius ligų diagnostikos ir gydymo metodus, vertindami žmogaus organizmą kaip vieningą sistemą, mes nustatome ir šaliname ligos priežastį. Tikslui pasiekti, naudojame specialius tyrimus (VEGA-testas, maisto toleravimo testas, taikomoji kineziologija, kraujo tyrimai, kompiuterinė tomografija ir kt.), kolektyve dirba savo srities profesionalai – gydytojai osteopatai, homeopatai, psichologai, kineziterapeutai, ergoterapeutai. Mūsų svetainėje galite susipažinti su kiekvieno gydytojo patirtimi, pacientų istorijomis ir atsiliepimais, gydymo metodų taikymo atvejais.

Mūsų vizija – siekiame tapti geriausia reabilitacijos paslaugas teikiančia gydymo įstaiga Vakarų Lietuvos regione, nes gydymo procese daugiausiai naudojami tik natūralūs sveikatinimo metodai (ergoterapija, fizioterapija, masažas, kineziterapija, osteopatija ir kt.)

Misija – teikti kokybiškas reabilitacijos paslaugas, naudojant modernias technologijas ir natūralius gydymo metodus (osteopatija, manualinė terapija, homeopatija, fitoterapija, biodekodavimas ir kt.) Gydome ligų priežastis, o ne simptomus ir nuolat tobuliname savo veiklą, plėsdami teikiamų paslaugų spektrą ir didindami darbuotojų kompetenciją.

Mokslinis ir tiriamasis darbas.

Bendradarbiaudami su Klaipėdos Universitetine ligonine ir Klaipėdos Universiteto Sveikatos mokslų fakulteto tyrėjais, pasiekėme aukštų rezultatų nustatant tikrąsias ligų priežastis, ištobulinome reabilitacijos technikas ir sistemas.

Reabilitacijos centro vadovas Andrius Stasiulis – fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas, gydytojas osteopatas, biomechanikos ir dinaminės anatomijos, masažo ir manualinės terapijos lektorius.

Natūraliosios medicinos ir reabilitacijos metodikos yra nuolat tiriamos ir tobulinamos. Klaipedos Universitete remdamiesi šiuolaikiškais mokslo pasiekimais, reabilitacijos centro „Ostemeda” gydytojai nuolat tobulina naujas ir pritaiko patikrintas bei pripažintas metodikas darbe su pacientais.

Reabilitacijos centro gydytojai svariai prisideda prie natūralaus gydymo metodų: osteopatijos, homeopatijos, fitoterapijos plėtros ir tobulinimo, konsultuoja ir vadovauja atliekant mokslinius bei diplominius darbus. Reabilitacijos ir natūralaus gydymo metodikos nagrinėjamos tarptautinėse konferencijose, kur reabilitacijos centro „Ostemedos” gydytojai skaito pranešimus ir pristato osteopatijos, homeopatijos, fitoterapijos bei kitų gydymo metodų inovacijas.