DOVANŲ KUPONAS

Nauji 2

Nauji 2

Parodykim brangiausiems žmonėms, koks gyvybiškai svarbus jų buvimas šalia – jų šypsena, gera savijauta ir laimingų akių švytėjimas, įkūnijantys mūsų pačių gyvenimo prasmę. Taip paprastai – pakviesdami juos pas mus. Branginkime tuos, kuriuos mylime.

Net, jei patys negalite atvykti ir pasveikinti – DOVANŲ ČEKIS tai padarys už Jus – patikimai, efektingai ir laiku.

DOVANŲ ČEKĮ UŽSISAKYTI IR ĮTEIKTI GALIMA KELIAIS BŪDAIS:

1. PERSONALUS KVIETIMAS.

  • Užsisakant ir atsiimant popierinį dovanų čekį atvykus į Ostemedos reabilitacijos centrą adresu Baltijos pr. 103, Klaipėda.
  • Užsisakanti el. paštu marketingas@ostemeda.lt,
    nurodant čekio įteikimo sąlygas:

– kam skirtas dovanų čekis (vardas, pavardė),
– kokiai sumai,
– kokiu būdu jį turime įteikti (popierinį kvietimą Lietuvos paštu ar e-kvietimą elektroniniu paštu),
– kokiu adresu jį reikia įteikti (pašto adresu ar elektroninio pašto adresu).

Į savo el.paštą jūs gausite patikslintas apmokėjimo ir įgyvendinimo sąlygas, o po apmokėjimo – el. pranešimą, informuojantį kada ir kaip įvykdytas Jūsų užsakymas. Atvykus čekio turėti neprivalu. Pakanka nurodyti užsakymo numerį ir kieno vardu buvo užsakytas.

Užsakymų ir užsakytų paslaugų teikimo klausimus derinti tel. +37061555018 arba atvykus adresu Baltijos pr. 103, Klaipėda.

2. ELEKTRONINIS KVIETIMAS.

 

Spauskite ant logotipo GERA DOVANA ir tiesiogiai internetu įsigykite dovanų čekio kuponą sumai, kokią patys įrašysite pirkdami. Viskas labai paprasta ir operatyvu.

Dovanų kuponas suteikia galimybę įsigyti visas reabilitacijos centre „Ostemeda” teikiamas paslaugas. Su kuponu galima įsigyti pasirinktas paslaugas už pasirinktą sumą. Jei dovaną gavęs asmuo panorės daugiau paslaugų ir už didesnę sumą – jam tereikės primokėti kainų skirtumą. Jei pasirinkta paslauga kainuoja mažiau nei nurodyta suma kupone, kainų skirtumas nėra grąžinamas, bet jūs galite jį išnaudoti užsisakydami papildomą paslaugą.

Kuponų įsigijimo ir paslaugų pasirinkimo klausimus derinkime iš anksto +37061555018 arba atvykę adresu Baltijos pr. 103, Klaipėda

Geros savijautos Jums ir Jūsų artimiesiems!
BRANGINKIME TUOS, KURIUOS MYLIME.