Pirminė reabilitacija po Covid yra apmokama iš TLK

Diagnozė COVIDas.

Ko gero, labiausiai neramina tai, kad net persirgus lengva COVID forma ar simptomų beveik nejaučiant, virusas tyliai vaikšto po organizmą ieškodamas, kurie organai silpniausi ir prie jų prisitvirtina, palaipsniui juos pažeidžia. Procesas nėra staigus, bet pamažu sukelia daugybę sveikatos sutrikimų. Nenustebkite, kad viruso sukeltos pasekmės (tokios, kaip kosulys, erzinantis sausumas gerklėje, sloga, silpnumas, galvos skausmas ar svaigimas, kraujospūdžio pokyčiai, bendras nuovargis ir pan.) gali jus lydėti nuo kelių savaičių iki pusės metų.

Kaip galiu sau padėti po ligos?

Mūsų pacientai pastebi, kad reabilitacijos metu atstatomos viruso pažeistos organizmo sritys ir dėl to gerėja bendra savijauta. Greičiau atsigaunama po ligos. Džiaugiamės, kad šiandien reabilitacijos paslaugos yra kompensuojamos TLK (Teritorinių ligonių kasų) ir prieinamos daugeliui žmonių.

Kaip gauti nemokamą reabilitologo konsultaciją?

  • Kreipkitės į savo šeimos gydytoją dėl siuntimo reabilitologo konsultacijai. Pirminė reabilitacija po Covid yra apmokama iš TLK (Teritorinės ligonių kasos).
  • Užsiregistruokite Ostemeda centre.
  • Ostemeda reabilitacijos centro gydytojas specialistas įvertins Jūsų savijautą.
  • Priklausomai nuo sutrikimų skiriama reabilitacija, įvairių procedūrų kompleksas: fizioterapija, gydomasis masažas, taisyklingas kvėpavimas druskomis, postizometrinė relaksacija, kineziterapija ir kitos efektyvios procedūros.

Nelaukite, kol liga užklups.

Dalis mūsų pacientų profilaktiškai kreipiasi į Ostemeda reabilitacijos centro specialistus. Kita dalis ateina tik po sunkių ligų, kai kažkas skauda, kai organizmas nualintas ir siekiama sustiprinti imunitetą. Medikų nuomone, kur kas ramesni dėl rytojaus ir naujų viruso formų gali būti tie, kurie savo organizmu rūpinasi ir jį stiprina nuolat, profilaktiškai. Tiems, kurie lankosi profilaktiškai, padėti galime greičiau ir efektyviau.

 

Daugiau apie TLK apmokamas paslaugas >>>

Pacientų atsiliepimai >>>

Norite, kad gydytojas įvertintų jūsų sveikatos būklę? Registruokitė tel. +370 615 55 018