Andrius Stasiulis

Osteopatas Andrius Stasiulis
Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas, gydytojas osteopatas, biomechanikos ir dinaminės anatomijos, masažo ir manualinės terapijos lektorius.

A.Stasiulio įkurtame reabilitacijos centre pirmą kartą Lietuvoje klasikinėje reabilitacijoje integruota osteopatija.To dėka ženkliai pagerėjo pacientų reabilitacinių procedūrų rezultatai. Nepertraukiamai vyksta mokslinis tiriamasis darbas susietas su žmogaus judamuoju aparatu ir jį lydinčių sveikatos problemų sprendimais taikant naujausias technologijas ir natūralius gydymo būdus. Eilę metų yra Klaipėdos Universiteto reabilitacijos katedros lektorius ir sveikatos mokslų fakulteto studentų bakalaurinių darbų vadovas.
 
Išsilavinimas:
2010 – 2012m. – Conseiller en decodage biologique profesinė kvalifikacija- Societe Francaise de decodage biologique
2004–2008 m. – osteopatijos daktaro profesinė kvalifikacija – Aukštoji Rusijos Osteopatijos mokykla (Maskva, Rusija)
2001 –2002 m. – manualinės terapijos ir refleksoterapijos gydytojo specializacija – Gydytojų tobulinimosi institutas (Novokuzneckas, Rusija)
1999-2002 m. – fizinės medicinos reabilitacijos gydytojo specialybė – Kauno medicinos universitetas
1993-1999 m. – gydytojo specialybė – Kauno medicinos universitetas

Pedagoginiai (mokslo) vardai:
2007-2011 – Klaipėdos universitetas – Lektorius
2005- 2008 – Klaipėdos universitetas – Asistentas
2002-2008 – Kauno medicinos universitetas – Asistentas

Stažuotės:
2010 – 2011m. – Biologinis dekodavimas (210 val.) – Prancūzija – Rusija – Societe Francaise de decodage biologique (Sankt Peterburgas – Aix en Provance)
2004–2008 m. – Osteopatija, manualinė terapija (1780 val.)- Rusija- Aukštoji Rusijos Osteopatijos mokykla (Maskva)
2001 –2002 m. – Manualinė terapija, taikomoji kineziologija (1364 val.)- Rusija – Gydytojų tobulinimosi institutas (Novokuzneckas)

Pagrindiniai moksliniai darbai:
S. Burneikaitė, A. Stasiulis. Socializacijos per dramos terapiją patirtys reabilitacijoje. Sveikatos mokslai Nr.7. 2007 m.
A. Stasiulis, I. A. Kutuzov. Osteopatinė cervikobrachialgijų korekcija esant refleksiniams ekstravertebraliniams sindromams .Sveikatos mokslai Nr.4. 2009 m.

Pacientų atsiliepimai :

Kiek daug skausmo iškentėta prieš pakliūnant į reabilitacijos centrą „Ostemeda”.
Noriu padėkoti daktarui, mokslininkui Andriui Stasiuliui už profesionalią diagnostiką taikant natūralaus tyrimo metodiką ir tik po to patvirtinant tą pačią diagnozę medicinos prietaisu, gydymą, nuoširdumą, jautrumą, dėmesingumą, už suteiktą galimybę džiaugtis gyvenimu toliau. Juk taip kilnu žmogui padėti įveikti skausmą… Ko vertos Jūsų nuostabios rankos, Jūsų protas ir išmintis?
Dėkinga už Jūsų kolektyvo darnų darbą, atsidavimą savo profesijai registratorei Irenai, ergoterapeutei Robertai, Veronikai, kineziterapeute i Renai. Būkite sveiki ir laimingi, kad visada galėtumėte padėti mums – Jūs mūsų gyvenimo viltis.
Su pagarba – dėstytoja Elvyra Barauskienė, Klaipėdos Universitetas

Dainius Dambrauskas 2013-03-15 05:48
turėjau garbės pažinti gerb.A. Stasiulį prieš kokius 6 metus. Kentėjau baisius stuburo išvaržų sukeltus skausmus, per 4 metus buvau praėjęs visus tradicinės medicinos būdus ; rezultatas: skausmas ir 3 valandos miego naktimis.Pasigu odžiau draugui gavau tel. nr.paskambinau, susitariau del 5 manualinės terapijos siansų.Pasidari au 3 nes nebejaučiau jokio diskomforto dėl stuburo, nes jau po 3 siansų galėjau miegoti kaip lokys ir dirbti kaip arklys.Nesiūlau nutraukti gydymo įpusėjus tik sakau kad šis žmogus Išmano ir myli savo darbą. Tokia turėtų būti tradicinė medicina.Gaila kad tokių žmonių yra tik vienetai.