Biodekodavimas reabilitacijos centre

Daugelis problemų šaltinių glūdi mūsų pasąmonėje. Ir tik sąmoningai supratus ligos priežastį galima pasveikti. Biodekodavimas (biopsichologija) reabilitacijos centre „Ostemeda“ – galimybė suprasti savo negalavimų esmę ir pokalbių su gydytoju psichologu metu visam laikui atsikratyti lėtinių, nuolat atsinaujinančių ligų. Vaistai tik kurį laiką slopina ligos simptomus, tikroji jos priežastis glūdi kur kas giliau – mūsų išgyvenimuose.

Interviu su Christian Fleche apie biodekodavimo metodą

Informacijos šaltinis: http://sveikata.diena.lt
Autorius: Sandra Lukošiūtė

Christian Fleche (1957) prancūzų psichologas, biodekodavimo instituto įkūrėjas.

Pasveikti padeda įsiklausymas į savo ligą

Liga nėra bausmė, o tik galimybė pakeisti save bei savo gyvenimą. Taip tvirtinantis prancūzas Christianas Fleche atrado naują diagnostikos metodą, leidžiantį rasti atsakymus, kodėl žmonės serga, pasirenka tam tikrą profesiją arba kodėl neturi pinigų. Naujos psichologijos atšakos – biologinio kodavimo – pradininkas bei puoselėtojas 55 metų Ch.Fleche pirmą kartą lankėsi Lietuvoje. Biodekodavimo instituto įkūrėjas turi nemažai sekėjų Europoje, Rusijoje, Pietų Amerikoje. Uostamiestyje jis surengė trijų dienų seminarą, kur gilintasi į biodekodavimo paslaptis. Dėl svečio iš Prancūzijos vizito mūsų šalyje tartasi visus metus.

Pacientų istorijos

Aplinkos pokyčių įtaka širdžiai

Moksliškai įrodytas faktas. Suaugęs elnias, siekdamas išlaikyti teritoriją, įgyja raumenų masę ir tuo metu didėja jo širdis. Rudenį į jo teritoriją kėsinasi jaunas elnias, jie kaunasi keletą dienų ir jeigu nugali jaunesnis patinas, senasis elnias palieka teritoriją ir miršta nuo miokardo infarkto.

Mes taip pat esame susiję su mus supančia aplinka, todėl vyksta panašūs dalykai. Teritorija vyrui gali būti dukra, žmona, butas, žemė, darbas. Jeigu jis daugelį metų gyveno vienoje vietoje, o po to persikėlė į kitą, tai gali tapti širdies priepuolio priežastimi – jis juk prarado savo teritoriją!