Gydantys rankų prisilietimai

Susirgę, pajutę skausmą dažniausiai pradedame gydyti tai, ką skauda – galvą, nugarą... Barame vaikus už neatidumą, blogus pažymius. Tačiau, tai tik pokyčių arba organizmo bėdų požymiai. Žmogaus kūnas atsimena kiekvieną savo gyvenimo akimirką. Todėl ligos priežastis gali būti visai ne ten, kur jaučiame skausmą.

Lėtinis galvos skausmas gali atsirasti dėl seniai įvykusios uodegikaulio traumos, o nugaros skausmas gali būti sukeltas nusileidusio žarnyno ar netaisyklingos inkstų padėties. Vaikui gali stokoti dėmesio dėl gimdymo metu suspaustų galvos ar kryžkaulio kaulų. Kiekvieno žmogaus sveikatos bėdos ir jų simptomai yra individualūs.

Sveiko žmogaus organai ir audiniai yra tam tikros formos, konsistencijos, temperatūros ir yra paslankūs kitų organų atžvilgiu. Jei juose prasideda patologiniai pokyčiai, keičiasi ir organų ypatybės – jie gali nusileisti, padidėti, pakeisti konsistenciją. Bet koks pokytis vienoje sistemoje (kaulų ir raumenų, nervų ar psichikos) sukelia pokyčių ir kitose. Todėl osteopatija ligą  vertina kaip viso organizmo pokytį. Dažnai ligos atsiradimo vieta būna gana toli nuo skaudamos vietos ar organo, kurio veikla sutrikusi.

Pasitelkę gilias žmogaus fiziologijos bei anatomijos žinias, gydytojai osteopatai randa pirminę skausmo priežastį ir priverčia organizmą sveikti. Tai pasiekiama aktyvinant apsaugines organizmo jėgas ir imunitetą. Praktikuojančių gydytojų osteopatų rankų jautrumas yra 200 kartų didesnis už kitų žmonių, todėl jie rankų prisilietimais atskleidžia tikrąsias ligų priežastis ir vietas.

Osteopatai liesdamiesi rankomis vertina raumenų tonusą, įtempimą, padėtį, sąnarių judrumą. Gydytojų osteopatų rankos  išlavintos tiek, kad užčiuoptų menkiausią normos neatitikimą. Tiek diagnostika, tiek gydymas yra švelnus, neskausmingas. Minkštieji audiniai koreguojami masažuojant, o sąnarių problemos – tempimo technika ir specifiniais ritmingais judesiais. Sąnario padėtis gali būti koreguojama ir stumtelėjimu.

Osteopatija dera su vaistais ar kineziterapija, stiprina ir papildo šių gydymo metodų poveikį.

 
 
 

Bendradarbiaujame su draudimais

naujas-BTA-logo3Aviva Logo 2

Compensa 200px and frame

SEB-logo1

PZU draudimas

Pas mus galite atsiskaityti mokėjimo kortele!

VisaMaster cardMaestro

Mūsų partneriai

      
     Klaipėdos fizinio aktyvumo centras
KMTP
Baltic Medics UAB   A GYM-logo B2 135  gera dovana logo box1 

 

информация RU lang
на русском языке


AKCIJOS


DOVANŲ KUPONAS

dovanu cekis new

-------------------------------------------------

Gydytojai onkologai rekomenduoja:

bukletas

LIMFEDEMĄ GALIMA KONTROLIUOTI !!!
-------------------------------------------------

12294 0 4 sveikatos draudimas
Ar pasinaudojame savo asmeniniu svekatos draudimu, kol jis nesibaigęs?
-------------------------------------------------

HALOTERAPIJOS SEANSAS
LAUKIANTIEMS

  tik 3 EUR
drusku kambarys 2016

Visiems procedūrų laukiantiems p
acientams ir jų lūkuriuojantiems artimiesiems siūlome laiką leisti  -  DRUSKŲ KAMBARYJE.

--------------------------------------------------

 

 

 

--------------------------------------------------