Lojalumo akcija savo gera savijauta sąmoningai besirūpinantiems OSTEMEDOS pacientams.

Lojalumo akcija1B

Apgailestaujame, tačiau ši akcija jau pasibaigusi.

Prieš 5 metus žinią, kad mūsų prastos savijautos priežastis gali būti tam tikrų produktų netoleravimas, - daugelis mūsų priėmė gana skeptiškai ir nepatikliai. Šiandien retas kuris tuo abejoja. Tokio staigaus perversmo mūsų sąmonėje kaltininkas - patikimas, tikslus ir greitas maisto netoleravimo tyrimas - Food Detective . Juo nustatomos net 59 organizmo reakcijos į dažniausiai vartojamus produktus, tame tarpe ir į gliuteno netoleravimą. T.y. šis tyrimas parodo, kurie iš kasdien vartojamų produktų palaipsniui nuodija mūsų organizmą, apsunkina savijautą ir išprovokuoja sunkias ligas.

Kyla natūralus klausimas – kodėl kai kurie žmonės vis dar delsia pasidaryti šį tyrimą?
5 PAGRINDINĖS PRIEŽASTYS, kodėl vengiame ar delsiame kreiptis pagalbos:

  1. NEGALAVIMUS SUNKU SUSIETI SU SUVALGYTU MAISTU Skirtingiems organizmas netoleravimas PASIREIŠKIA LABAI SKIRTINGAIS SIMPTOMAIS. Vieniems sustreikuoja virškinimo sistema, kitiems gi atsiranda kvėpavimo, judėjimo, odos ar net nervinio pobūdžio negalavimai. Galų gale SIMPTOMAI IŠRYŠKĖJA TIK PO TAM TIKRO LAIKO, o vartojant netoleruojamą produktą nuolatos, perauga į lėtinio uždegimo procesą.
  2. PIRMINIAI NEGALAVIMAI NĖRA MIRTINAI PAVOJINGI. Kol maisto netoleravimo išprovokuoti uždegiminiai procesai neišsivysto į gyvybiškai pavojingą ligą, žmogui sunku prisiversti atsisakyti susiformavusių mitybos įpročių.
  3. GYDYMAS NESIŪLO GREITO VEIKIMO „STEBUKLINGOS PILIULĖS". Prie greito gyvenimo ir greito gydymo pripratusį žmogų apninka klausimai: pasidariau tyrimą, o kas toliau? Jokio vaisto? Tai kokia čia liga, jei nėra vaisto? Jau įpratome tvirtinti, kad MAISTAS – ir yra VAISTAS. Tik gaila, kad dar ne visada šis tvirtinimas tampa sąmoningu pasirinkimu.
  4. BAIMĖ NESUGEBĖTI ATSISAKYTI SUSIFORMAVUSIŲ MITYBOS ĮPROČIŲ. Natūralu, kad mums lengviau pateisinti savo silpnybes, nei pripažinti, kad mums sunku jų atsisakyti. Mitybos specialistai siūlo – išmokime apie save ir maistą galvoti pozityviai. Galvokime, ką galime padaryti, o ne ko negalime. GALVOKIME, KĄ GALIME VALGYTI, o ne ko negalime.
  5. ĮSITIKINIMAS, JOG ĮPRASTŲ PRODUKTŲ RIBOJIMAS TRUKDYS MĖGAUTIS MAISTU. Tuo metu, kai netoleravimo procesus tiriantys specialistai kaip tik siūlo VALGYTI, KUO ĮVAIRESNĮ MAISTĄ. Tik taip aprūpisime organizmą reikalingomis maistinėmis medžiagomis ir sumažiname maisto netoleravimo atsiradimo riziką.

Visi mitai ir baimės gimsta iš nežinojimo. Food DetectiveTM - yra mūsų kelias į žinojimą ir savęs pažinimą. Vos 40 minučių – ir jūsų mitybos įpročiai kaip ant delno.

Ta proga mes nusprendėme nuolaidas taikyti sąmoningiems ir valingiems OSTEMEDOS pacientams, kurie rūpinasi savo sveikata ir sąmoningai gerina savo savijautą. Jiems ir jų artimiesiems tyrimas mūsų centre bus atliekamas tik už 95 Eur.
Išsamiau apie maisto netoleravimo tyrimą Food DetectiveTM >>>

 
 
 

Bendradarbiaujame su draudimais

naujas-BTA-logo3Aviva Logo 2

Compensa 200px and frame

SEB-logo1

PZU draudimas

Pas mus galite atsiskaityti mokėjimo kortele!

VisaMaster cardMaestro

Mūsų partneriai

      
     Klaipėdos fizinio aktyvumo centras
KMTP
Baltic Medics UAB   A GYM-logo B2 135  gera dovana logo box1 

 

информация RU lang
на русском языке


AKCIJOS


DOVANŲ KUPONAS

dovanu cekis new

-------------------------------------------------

Gydytojai onkologai rekomenduoja:

bukletas

LIMFEDEMĄ GALIMA KONTROLIUOTI !!!
-------------------------------------------------

12294 0 4 sveikatos draudimas
Ar pasinaudojame savo asmeniniu svekatos draudimu, kol jis nesibaigęs?
-------------------------------------------------

HALOTERAPIJOS SEANSAS
LAUKIANTIEMS

  tik 3 EUR
drusku kambarys 2016

Visiems procedūrų laukiantiems p
acientams ir jų lūkuriuojantiems artimiesiems siūlome laiką leisti  -  DRUSKŲ KAMBARYJE.

--------------------------------------------------

 

 

 

--------------------------------------------------