KO GYDYTOJAI TAU NEPASAKO (1)

"Ko gydytojai Tau nepasako" - tai pavadinimas neseniai pradėto leisti specializuoto medicinos žurnalo, skirto natūraliems gydymo metodams, tokiems kaip  osteopatijai, populiarinti. O Ostemeda , kaip žinia, vienas iš nedaugelių profesionalių medicinos centrų, kuriuose šis bei kiti natūralūs metodai yra sėkmingai taikomi, ir jau beveik dešimt metų.  

"Osteopatija dar yra palyginti mažai žinomas gydymo metodas. Dauguma žmonių netiki, kad galima pasveikti be vaistų ar operacijos, todėl gydytojas osteopatas paprastai būna paskutinis šiaudas, kurio griebiamasi, kai visa kita nepadeda. Tačiau jis galėtų būti tas pirmasis!

Šiais žodžiais savo pažintį su osteopatija ir viena žymiausių osteopatijos specialisčių - Anda Polna - pradeda latvių žurnalistė 
Ārija Lipska, remdamasi savo asmenine pažintimi su šiuo metodu, kuri prasidėjo prieš 17 metų, kai vienai ypatingai gydytojai atvedė savo vienerių metukų sūnų, nukentėjusį po gimdymo traumos: kraujas buvo išsiliejęs į smegenis, susiformavusi kaukolės asimetrija, viena akytė mažesnė už kitą, stipriai iškreipta nosies pertvara.. Ir visa tai sutvarkyti jai žadėjo "galvos masažu"...
(staripsnį į lietuvių kalbą vertė  Evija Lipartė, žurnalo KGTN vertėja ir redaktorė).

Anda Polna 2

Pradžioje – apie gyvenimo atvejį, kuris tapo šio straipsnio rašymo priežastimi. Buvo 1997 metai. Nelabai supratau, kur veduosi savo vienų metų amžiaus vaikelį – į kažkokią mistinę procedūrą. Prieš tai kelis kartus kalbėjausi su pediatru, kad patikrintų vaiko galvelę, nes per gimdymą dėl gydytojų neatidumo, kai jis atėjo į šį pasaulį, kraujas išsiliejo į smegenis, susiformavo kaukolės asimetrija, viena akytė buvo mažesnė už kitą, stipriai iškreipta nosies pertvara... Dabar pagaliau gavau siuntimą apsilankyti pas kažkokią ypatingą gydytoją, sutvarkysiančią vaiko galvą masažu...

Gydytoja paguldė vaiką ant kušetės ir ėmėsi tarsi labai lėtos ir švelnios galvos akupresūros, pasakodama, kad ji tuoj pravers visas netinkamai suspaustas kaukolės siūles ir sudėlios jas taip, kaip turi būti. Ji taip pat teigė, kad po poros tokių seansų gydytojų pranašystės, esą vaikui, patyrusiam tokių sunkių gimdymo traumų, dažnai skaudės galvą, nesiseks mokslai ir jis bus labai nervingas, išgaruos kaip dūmai.

Vienu metu ir tikėjau, ir netikėjau tuo, ką ji sakė. Mažiausiai galėjau patikėti tuo, kad nosies pertvarą galima sutvarkyti be chirurginės intervencijos.Trečią ar ketvirtą kartą gydytoja pasakė, kad kitas masažas būsiantis nemalonus, nes tiesinant nosies pertvarą reikia įkišti pirštus vaikui į burną ir spausti gomurį. Tai buvo tikras komandinis darbas – vaikas verkė, gydytoja spaudė reikiamus taškus, o aš, siekdama nukreipti kūdikio dėmesį nuo nemalonių pojūčių, pasakojau visokias nesąmoningas pasakėles ir maiviausi taip stipriai, kad juokėsi ir vaikelis, ir pati gydytoja...

Maždaug po valandos šis košmaras baigėsi.

Ir štai, rezultatas: vaikas per septyniolika savo gyvenimo metų dar nepatyrė galvos skausmo, neturi problemų su kvėpavimu, klasėje mokosi geriausiai, kito tokio amžiaus berniuko su tokia stabilia nervų sistema reikėtų toli ieškoti! Tik neseniai sužinojau, kad šis gydymo metodas vadinamas osteopatija, ir užsinorėjau sužinoti apie jį daugiau.

citata 2

 

 

 

 


KO GYDYTOJAI TAU NEPASAKO (2)

Antrojoje dalyje : apie osteopatija gydomų lygų kilmę, jų individualumą, ką gydytojui sako paciento judesiai, kokias zonas kontroliuoja ir koordinuoja osteopatijos metodas ir kodėl labai svarbi specialisto kvalifikacija.

„..kūno negalima kaip kortų namelio pastatyti iš naujo. Susikaupusias dulkes reikia valyti pamažu.“ 

Skaitykime >>>> KO GYDYTOJAI TAU NEPASAKO (2)


 

KO GYDYTOJAI TAU NEPASAKO (3)

Trečiojoje dalyje:  A.Polna analizuos ir pagrįs stebuklingą žurnalistės sūnelio pasveikimo atvejį, paaiškins, kodėl osteopatija tinka bet kokio amžiaus žmogui, kur gali slypėti trumparegystės ar net elementaraus galvos skausmo priežastys, ir kaip reiktų žiūrėti į XXI a. problemas, kad jos neapkartintų mums gyvenimo.

Skaitykime >>>> KO GYDYTOJAI TAU NEPASAKO (3)


 

 

 

 

 
 
 

Bendradarbiaujame su draudimais

naujas-BTA-logo3Aviva Logo 2

Compensa 200px and frame

SEB-logo1

PZU draudimas

Pas mus galite atsiskaityti mokėjimo kortele!

VisaMaster cardMaestro

Mūsų partneriai

      
     Klaipėdos fizinio aktyvumo centras
KMTP
Baltic Medics UAB   A GYM-logo B2 135  gera dovana logo box1 

 

информация RU lang
на русском языке


AKCIJOS


DOVANŲ KUPONAS

dovanu cekis new

-------------------------------------------------

Gydytojai onkologai rekomenduoja:

bukletas

LIMFEDEMĄ GALIMA KONTROLIUOTI !!!
-------------------------------------------------

12294 0 4 sveikatos draudimas
Ar pasinaudojame savo asmeniniu svekatos draudimu, kol jis nesibaigęs?
-------------------------------------------------

HALOTERAPIJOS SEANSAS
LAUKIANTIEMS

  tik 3 EUR
drusku kambarys 2016

Visiems procedūrų laukiantiems p
acientams ir jų lūkuriuojantiems artimiesiems siūlome laiką leisti  -  DRUSKŲ KAMBARYJE.

--------------------------------------------------

 

 

 

--------------------------------------------------