Fizioterapija

Patikimiausias raumenų atgaivinimo būdas – elektrostimuliacija (video)

 

Raumenų elektro masažas

Raumenų elektro masažas – gydymas impulsinėmis srovėmis, naudojamas audinių ir organų funkcijai aktyvinti bei stiprinti.

Elektrostimuliacija veikiami pažeisti nervai ir raumenys, vidaus organai. Sudirginus nervų ir raumenų struktūras, jos aktyvina veiklą. Ilgalaikis raumens stimuliavimas stiprina jo jėgą, tonusą ir ištvermę.

 

Ultratono terapija

Ultratono terapija – tai gydymas kintamąja, nenutrūkstama aukšto dažnio ir įtampos elektros srove. Ji švelniai dirgina audinius ir išskiria nedidelį šilumos kiekį, kuris juose kaupiasi. Fiziologinis poveikis ryškiausias odoje ir paviršiniuose organizmo sluoksniuose, todėl ja gydomos kraujagyslių, odos, ausų, nosies ir gerklės ligos.

 

TENS

Transkutantinis elektrinis stimuliavimas (TENS) – tai gydymas trumpais elektros impulsais. Labai efektyviai gydo sportines traumas, stuburo patologijas ir skausmus, fantominius skausmus, ūmų ir poūmį skausmo sindromą. TENS labiausiai veikia nervų juntamąsias skaidulas ir stabdo skausmo perdavimą  centrinei nervų sistemai.

 

Lazerio terapija

Lazerio terapija – tai gydymas lazerio spinduliais. Fizioterapija naudoja lazerius, nes jie skatina audinių atsinaujinimą, slopina skausmą, mažina uždegimą. Lazerio spinduliu veikiant segmentines zonas ar biologiškai aktyvius taškus, pasireiškia papildomas poveikis audiniams ir organams, kuris aktyvina jų gijimą, medžiagų apykaitą, stiprina imuninę sistemą.

 

Ultragarso terapija

Ultragarsas – tai žmogaus ausims negirdima garso rūšis, kurios dažnis viršija 20 kHz. Dėl ultragarso poveikio organizme susidaro šiluma, kurios mažesnis kiekis kaupiasi paviršiuje, o didesnis – giliau esančiuose audiniuose. Kaulų ir raumenų sandūroje susikaupia didžiausias šilumos kiekis ir čia jos gydamasis poveikis yra stipriausias.

Ultragarso terapija turi trejopą gydomąjį poveikį organizmui:

 

информация RU lang
на русском языке


AKCIJOS


DOVANŲ KUPONAS

dovanu cekis new

-------------------------------------------------

Gydytojai onkologai rekomenduoja:

bukletas

LIMFEDEMĄ GALIMA KONTROLIUOTI !!!
-------------------------------------------------

12294 0 4 sveikatos draudimas
Ar pasinaudojame savo asmeniniu svekatos draudimu, kol jis nesibaigęs?
-------------------------------------------------

HALOTERAPIJOS SEANSAS
LAUKIANTIEMS

  tik 3 EUR
drusku kambarys 2016

Visiems procedūrų laukiantiems p
acientams ir jų lūkuriuojantiems artimiesiems siūlome laiką leisti  -  DRUSKŲ KAMBARYJE.

--------------------------------------------------

 

 

 

--------------------------------------------------