Osteopatija

Efektyvus osteopatinis gydymas (video)

Net 80 proc. žmonių skundžiasi patiriantys pasikartojančius ar nuolatinius nugaros skausmus, serga lėtinėmis ligomis. Ką daryti, kad pagerėtų gyvenimo kokybė? Ar yra savijautos gerinimo būdų, kurie neturėtų pašalinio poveikio, padėtų be cheminių vaistų, be skalpelio ir skausmo?

Vienas iš tokių būdų – osteopatija. Diagnostika ir gydymas vyksta išskirtinai tik osteopato rankomis. Tai vienintelis gydytojo instrumentas, kuris yra daug kartų jautresnis už kitų žmonių rankas ir gali apčiuopti net patį mažiausią diskomfortą sukeliantį organizmo pokytį.

 

Osteopatinis limfodrenažas

PDF failasOSTEOPATINIS LIMFODRENAŽAS (pdf dokumentas atsidaro naujame lange, PDF, 60 KB)

 

Gydymo metodai

Reabilitacijos centras „Ostemeda“ taiko tik natūralius, nekenkiančius organizmui gydymo metodus. Todėl mes efektyviai gydome ne tik vaikus ir suaugusiuosius, bet ir jautrius vaistinėms medžiagoms bei gydymo procedūroms žmones – nėščiąsias, kūdikius, senjorus, neįgaliuosius.


Osteopatija

– tai  diagnostikos ir gydymo metodas, kai gydytojas osteopatas lengvai čiuopdamas rankomis nustato pirminę ligos priežastį ir ją koreguoja. Šio gydymo metodo tikslas – žmogaus kūno balanso, imuniteto, vidinių jėgų ir savireguliacijos atkūrimas. Skaityti plačiau...


Refleksoterapija

- biologiškai aktyvių kūno taškų dirginimas adatėlėmis, elektros srove, šiluma, šviesa, aplikacijomis arba masažu. Gydymo metodas pagrįstas įrodytais ryšiais tarp skirtingų žmogaus kūno dalių – veikiant tam tikrą tašką žmogaus pėdose ar kitose vietose, galima paveikti sergantį organą.


Manualinė terapija

- tai ne tik stuburo, sąnarių, kaulų gydymas rankomis bet ir žmogaus vidaus organų spazmų palengvinimas, kraujotakos gerinimas, vidaus ritmų atkūrimas (visceralinė terapija). Jos tikslas - įveikti skausmus ir grąžinti sąnariams bei stuburui lankstumą, o vidaus organams – sklandų darbą. Skaityti plačiau...


Homeopatija

– gydymas individualiai parinkta koncentruota vaistine medžiaga iš augalų, mineralų, bakterijų. Aktyvuodama vidines žmogaus jėgas, greitai ir natūraliai sugrąžina sveikatą. Skaityti plačiau...


Fitoterapija

- siūlo moksliniais tyrimais patvirtintus fitoterapinius vaistus – pagamintus iš natūralių  augalų vaistinių medžiagų. Augaliniai preparatai turi platesnį veikimo spektrą ir sukelia mažiau šalutinių poveikių nei sintetiniai medikamentai. Dėl šių savybių augaliniai preparatai labiau tinkami lėtinėms ligoms gydyti.


Trigerinių taškų terapija

- tai ypač skausmingų vietų gydymas. Trigeriniai taškai tai itin jautrios zonos, atsirandančios dėl raumenų pertempimo arba ilgalaikių  perkrovų.  Iš šių taškų skausmas gali plisti į kitus organus (pvz. suspaudus kaklo raumenį – skausmas išplinta galvoje).


Limfedemos gydymas

Limfedema – limfos apytakos sutrikimas, kuris nulemia limfos sąstovį pakenktuose audiniuose. Šis sutrikimas dažnai atsiranda po įvairių chirurginių intervencijų: plastinių, odontologinių, onkologinių operacijų. Taip pat po uždegimo, nėštumo metu, lėtinių venų nepakankamumo, traumos ar net vabzdžio įgėlimo.Mūsų centre limfedemos gydymui taikomas šiiai dienai geriausius rezultatus demonstruojantis kompleksinis gydymo metodas. Išsamiau apie Limfedemos gydymą >>>


Reabilitacija

Procedūros ir programos reabilitacijos centre užtikrina efektyvią reabilitaciją po traumų arba operacijų, nes yra sudaromos atsižvelgiant į individualius paciento ypatumus, sveikatos būklę ir tikslus.Kartu su reabilitacijos specialistais, gydytojais kineziterapeutais, fizioterapeutais, ergoterapeutais dirba ir psichologai, socialiniai darbuotojai, kurie padeda ne tik fiziškai grįžti prie įprasto gyvenimo ritmo, bet ir psichologiškai nusiteikti naujam pozityviam gyvenimui.
Manualinė terapija | Raumenų stimuliacija | Kineziterapija | Fizioterapija | Gydomieji masažai | Mechanoterapija | Haloterapija | Kvėpavimo mankštos |
Išsamiau apie Reabilitacijos procedūras >>>


 

Nėščiųjų ir kūdikių gydymas

Reabilitacijos centras "Ostemeda" - vienintelė gydymo įstaiga Vakarų Lietuvoje, siūlanti kompleksines paslaugas nėščioms ir naujagimiams. Nėščiosioms ir kūdikiams negalima vartoti daugelio vaistų bei taikyti įprastų gydymo metodų. Todėl "Ostemedos" centre taikomas gydymas be vaistų, neturintis jokio šalutinio poveikio ir gydo bet kuriuos jautraus organizmo negalavimus ar gimdymo traumas. Išsamiau apie nėščiosioms ir kūdykiams taikomus gydymo metodus >>>

 

 

 

 

Ką gydo osteopatija?

Osteopatija gydo žmones, kurie daug laiko praleidžia nepatogiose padėtyse (pvz. prie kompiuterio, automobilyje), sportininkus, nėščiąsias ir moteris po gimdymo. Osteopatija veiksminga ir daug streso patiriantiems asmenims, nes dėl streso išsiskiriant adrenalinui susitraukia raumenys.

 

Vaikų gydymas osteopatija

Dauguma vaikams būdingų problemų: dėmesio stoka, vėluojanti raida, kaulų, sąnarių problemos,  dažnos peršalimo ir skrandžio bei žarnyno ligos gali atsirasti dėl traumų gimdymo metu arba suspaudus tam tikrus nervus ir kaulus. Todėl jas galima spręsti be šalutinį poveikį sukeliančių vaistų, pasitelkus osteopatiją –  neskausmingą ir sveiką gydymo metodą rankomis.

 

Daugiau straipsnių...

Puslapis 1 iš 2

информация RU lang
на русском языке


AKCIJOS


DOVANŲ KUPONAS

dovanu cekis new

-------------------------------------------------

Gydytojai onkologai rekomenduoja:

bukletas

LIMFEDEMĄ GALIMA KONTROLIUOTI !!!
-------------------------------------------------

12294 0 4 sveikatos draudimas
Ar pasinaudojame savo asmeniniu svekatos draudimu, kol jis nesibaigęs?
-------------------------------------------------

HALOTERAPIJOS SEANSAS
LAUKIANTIEMS

  tik 3 EUR
drusku kambarys 2016

Visiems procedūrų laukiantiems p
acientams ir jų lūkuriuojantiems artimiesiems siūlome laiką leisti  -  DRUSKŲ KAMBARYJE.

--------------------------------------------------

 

 

 

--------------------------------------------------