Atsiliepimai

 

Komentarai  

 
#85 Grazina D 2019-03-31 13:03
Dekoju Giedrei uz saziningai ,kruopsciai atliekama limfodrenazini masaza Nuosirdaus darbo rezultatas- sutinusi koja suplonejo 11 cm Sekmes sunkiame darbe! Aciu centro darbuotojams uz malonu bendravima
 
 
#84 Milda 2019-03-12 23:43
Likau suzaveta merginu darbu! Atejau raisa su skausmais ir patinimu. Isejau visiskai sveika be skausmo be patinimo ir su penkis kart lengvesnem kojom. Aciu aciu aciu. Kolektyvad laabai draugiskas. Darbas atliktas nuostabiai. Visiskai nesigailiu kad pasirinkau si reabilitacijos centra. Aciu merginos Viktorija ir Giedre!

Visiems rekomenduosiu tik cia lankytis jei kas nutiks!!
 
 
#83 83Aldona Mieliūnaitė 2018-12-26 23:11
Gerb.Daktare Andriau Stasiuli,
ačiū Jums už profesionalų gydymą, nuoširdų bendravimą ir patarimus, o Jūsų kolegėms kineziterapeutė ms Astai,Giedrei, Alinai,Renai už puikų masažą ir švelnumą, registratūros darbuotojoms už rūpestingumą ir draugiškas šypsenas.
Linksmų šventų Kalėdų ir laimingų, kūrybingų Naujųjų 2019 metų, gerbiami "Ostemedos"darb uotojai! Telydi Jus sėkmė! Tepadeda Jums Dievas!
 
 
#82 Andrej Kastalianov 2018-11-22 16:04
Намного лучше чем ожидал. Не буду отдельно никого выделять чтобы не обидеть, Но все с кем имею дело во время процедур, осмотра и администрираван ии очень профессиональны е и добродушные люди. После посещений чувствую себя намного лучше. Вродебы поднимите ножку и ручку, а потом чувствуешь себя на 10 лет моложе. Вот ещё похожу и может на все 20 буду моложе
Огромное спасибо.
Обычно не пишу, Но эта положительная атмосфера не может оставить равнодушным.
 
 
#81 Adelė 2018-09-11 11:59
Kiekvienas apsilankymas kaip koks stebuklas, vis geryn ir geryn.
Labai Ačiū! visam personalui ir gyd.A.Stasiuliu i ir Gyd. D.Žostautui. Sėkmės Jums!
 
 
#80 Ona 2018-08-29 14:19
Širdingai dėkoju Renai, Astai, Alinai, Giedrei už nuoširdų bendravimą, rūpestingą gydymą. Ačiū. Tegu jus visada lydi sėkme. Taip pat ačiū registratūros darbuotojoms.
 
 
#79 Анджела 2018-07-19 14:49
Хотелось бы поблагодарить коллектив "Остемеда" за профессиональны й подход к клиенту. Отдельное огромное спасибо девушкам - кинезитерапевта м Рене и Алине. Девушки очень внимательные, обворожительные , дружелюбные и естественно большие профессионалы своего дела. Мне было крайне приятно познакомиться с вашим замечательным коллективом! Атмосфера в Вашем реабилитационно м центре очень дружелюбная, комфортная и теплая.
Спасибо Вам! До скорых встреч!
 
 
#78 Danutė 2018-07-13 09:37
Širdingai dėkoju visam kolektyvui už šiltą, rupestingą gydymą.
Sėkmės, Jums visiems
 
 
#77 Virgis 2018-05-18 17:46
Sveiki,nu bet ir kaineles pas jus net Miunchena lenkete...


A T S A K O M E:

Gerb. Virgi,

Dėkojame už Jūsų nuomonę.
Reabilitacinių paslaugų kainos tiek Lietuvoje tiek Vokietijoje gali būti įvairios. Dažniausiai vartotojai lygina kainas ir nevertina paslaugų kokybės. Toks palyginimas yra nekorektiškas. Vartotojas turėtų atsižvelgti ne į kainą, o į kainos ir paslaugos kokybės santykį. Mūsų reabilitacijos centras teikia aukščiausios kokybės paslaugas savo pacientams. Nuolat investuoja į pažangiausią fizioterapijos įrangą, centro specialistų kvalifikacijos kėlimą, profesinį tobulėjimą. Gydymui naudojami naujausi ir efektyviausi metodai.

Mums labai svarbi Jūsų nuomonė apie reabilitacijos centro teikiamas paslaugas ir jų kokybę. Visada laukiame Jūsų atsiliepimų ir konstruktyvios kritikos, skambinant paslaugų kokybės telefono linija nr. +370 646 00444.

SU NUOŠIRDŽIAUSIAI S LINKĖJIMAIS
Reabilitacijos centro "Ostemeda" administracija
 
 
#76 Ilona 2018-05-15 09:03
Didelis ačiū Reabilitologui , Osteopatui ir masažuotojoms: Astai, Giedrei, Aistei, Alinai už nuoširdumą.
 
 
#75 Inga 2018-05-08 14:05
Jūsų komanda - šaunūs ir nuostabūs žmonės, profesionaliai dirbantys pacientams. Jau vien būnant Jūsų atmosferoje, jauti, kad pradedi sveikti.
Ačiū darktarui A.Stasiuliui už rūpestį, patarimus. Kineziterapeutė m Astai, Giedrei ir ypač Alinai- už puikų darbą, šiltą bendravimą, nuostabią šypseną- kada po procedūrų jautiesi pakylėtas ir sveikas !
Ačiū visam jūsų kolektyvui- už tai ,kad grąžinat norą džiaugtis gyvenimu, ačiū, kad esant !
Sėkmės, laimės ir sveikatos Jums !
 
 
#74 Zinaida 2018-05-04 09:04
Nuoširdžiai dėkoju gyd.Stasiuliui už priskirtą efektyvų gydymą. Ypač dėkoju už profesionalius masažus ir raumenų stimuliaciją Alinai , Aistei, Renai, Giedrei, Astai. Labai nuoširdžios, savo darbo žinovės, jautrios,sąžini ngos (dirba visą laiką,kuris skirtas). Šaunuolės. Ačiū registratūros darbuotojoms. Labai patenkinta. Sėkmės visiems.
 
 
#73 Rita 2018-05-02 13:30
Esu labai patenkinta man paskirtomis procedūromis, jų poveikiu. Mandagiu, profesionaliu kineziterapeuči ų Alinos ir Giedrės darbu. Ačiū visoms ! Pagal galimybes, stengsiuosi pasirinkti Jūsų įstaigą.
 
 
#72 Ramunė 2018-04-26 09:48
Jūsų klinikoje lankiausi pirmą kartą. Mane priėmė osteopatas Dalius Žostautas, kuris savo gydymo metu mane atkėlė naujam gyvenimui.
Su pagarba Jam ir Jūsų kolektyvui, Ramunė.
 
 
#71 Natalja 2018-04-25 09:28
Jūsų kliniką lankiau pirmą kartą. Likau patenkinta. Gydytojas A.Stasiulis labai mandagus, matosi, kad specialistas savo sferoje. viso darbuotojos atlieka savo darbą profesionaliai. Pagrinde noriu pagirti masažistę Astą, labai gerai man darydavo masažą. Alina labai švelni kaip žmogus, daug dėmesio atiduoda pacientui. Linkiu Jūsų kolektyvui sėkmės, laimės ir sveikatos.
Pagarbiai, Natalja
 
 
#70 Rima 2018-04-18 12:47
Nerekomenduoju niekam! Atvykau su siuntimu, tai gyd Stasiulis net neskyrė procedūrų komplekso apmokamo iš TLK. Iš 3 kompensuojamų procedūrų per dieną paskyrė tik vieną. Tikėjosi, kad už kitas dar kartą sumokėsiu pati. Atsisakiau jo paslaugų ir atsiėmimiau siuntimą, kad neteisėtai nepasinaudotų TLK lėšomis.
Ponui Stasiuliui nerūpi pacientų sveikata, jam svarbu papildomai papildyti tik savo piniginę. Manyčiau, jam pats laikas pasikartoti Hipokrato priesaiką ir ne vieną kartą, kad gerai ją įsimintų!

A T S A K O M E:
Gerb. Paciente,

Priminame, kad pagal LR medicinos norma MN 123:2004 fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas turi:
12.4.1 nustatyti dėl apsigimimų, ligų ir traumų atsiradusius funkcinius asmens būklės pažeidimus, sudaryti INDIVIDUALIAS reabilitacijos programas, koordinuoti reabilitacijos specialistų komandos darbą.
12.4.4 įvertinti reabilitacijos programos efektyvumą ir tikslinti jos eigą.

Jums buvo sudaryta individuali reabilitacijos programa pagal Jūsų būklės funkcinį pažeidimą. Reabilitacijos centro „Ostemeda“ gydytojų tikslas gydyti ligų priežastis, o ne simptomus, todėl skiriamas tikslus ir efektyvus gydymas rezultatui pasiekti. Reabilitacijos centras „Ostemeda“ orientuotas į pacientų gydymą, o ne į pacientų norų vykdymą. Mes esame gydymo įstaiga, o ne SPA salonas, kuriame pagal Jūsų pageidavimus atliekamos procedūros.

Taip pat primename, kad šmeižikiškų, darbuotojų asmenų garbę, profesines kompetencijas ir orumą įžeidžiančių komentarų autoriai gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Mums labai svarbi Jūsų nuomonė apie reabilitacijos centro teikiamas paslaugas ir jų kokybę. Visada laukiame Jūsų atsiliepimų ir konstruktyvios kritikos, skambinant kokybės telefono linija nr. +370 646 00444.

SU NUOŠIRDŽIAUSIAI S LINKĖJIMAIS
Reabilitacijos centro "Ostemeda" administracija.
 
 
#69 Regina 2018-03-22 10:24
Jūsų klinikoje lankiausi pirmą kartą ir likau patenkinta ne tik atmosfera, santykiu, bet ir aukščiausio lygio profesionalumu. Visa komanda, kuri mane "remontavo" (Alina, Gintarė, Rena, Asta) savo darbą atliko nepriekaištinga i. Didžiulis ačiū joms. Na ir aišku be galo dėkinga gyd.A.Stasiuliu i ir gyd. Gintarei Sinkutei. Sveikatos jums, kad sveiki būtumėm ir mes. Pagarbiai, Regina
 
 
#68 Gytis 2018-03-21 09:24
Didelis dėkui kolektyvui už puikų aptarnavimą, gydymą, gerą atmosferą.
AČIŪ LABAI !
 
 
#67 Daiva 2018-03-20 13:27
Labai nuoširdžiai noriu padėkoti Alinai.Už jos nuostabią šypseną, nuostabias rankas, kurios stebuklingai daro masažą. kai po procedūrų išeini pakilėtos nuotaikos ir tą akimirką atrodo, kad jau sveikas. Linkiu jai stiprybės, sveikatos ir viso, ko žmogui reikia. Labai AČIŪ
 
 
#66 Aldona 2018-02-06 12:21
Nuoširdžiai dėkoju visam "Ostemedos" kolektyvui už nuoširdumą, šypsenas. Dėkinga gyd. A.Stasiuliui, medicinos merginoms, kurios negailėdamos jėgų stengėsi dėl manęs ir dėl mano proanukytės. Labai dėkinga seselei Renai, Astai (kuri kanriai dirbo su Lukrecija). Visiems tariu didelis AČIŪ ir linksmų Jums švenčių !
 

Komentuoti

Reabilitacijos centras "Ostemeda" neredaguoja komentarų ir už juos neatsako. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą, raginimus nuversti teisėtą Lietuvos valdžią bei kitokius neteisėtus veiksmus.Cenzūra ir atsakomybė už komentarus

Apsaugos kodas
Atnaujinti